ادعای ملوانی‌ها: خاتون با حمایت داوران صدرنشین است!

ادعای ملوانی‌ها: خاتون با حمایت داوران صدرنشین است!

قائم مقام باشگاه ملوان انزلی در آستانه حساس‌ترین دیدار فصل فوتبال بانوان، اظهاراتی جنجالی و عجیب را علیه نتایج و صدرنشینی خاتون بم مطرح کرده است.

به گزارش کرمان ساکر، رامبد رشیدی قائم مقام باشگاه ملوان انزلی در اظهاراتی جنجالی که مطمئنا دیدار فردا و حساس ملوان و خاتون در هفته شانزدهم را تحت تاثیر قرار خواهد داد، عنوان داشته است: در فصلی که ضایعه از دست دادن ملیکا محمدی، شوک دردناکی را بر پیکر اهالی فوتبال بانوان کشور وارد کرد، جا دارد از سرکار خانم ناظمی و سایر دوستان در سازمان لیگ که زحمات فراوانی برای برگزاری منظم مسابقات متحمل شدند، تشکر و قدردانی کنم اما یک انتقاد از ارکان فدراسیون فوتبال دارم: از بازی دور رفت ما با خاتون در بم حدود ۷۰ روز گذشته است اما هنوز نتیجه اعتراض ما به استفاده تیم خاتون از یک بازیکن غیرمجاز، رسما" اعلام و ابلاغ نشده است. به نظرم تیم خاتون حق دارد پیش از مسابقه دور برگشت از رأی حقوقی کمیته استیناف مطلع شود زیرا قطعا" در استراتژی شان در مسابقه حساس دوشنبه تاثیرگذار خواهد بود. ما اگر تاکنون در سکوت به دنبال احقاق حق تیم خودمان و ۳-۰ کردن نتیجه بازی بودیم صرفا" به این دلیل بوده که قصد نداشتیم فضای فوتبال بانوان را متشنج کنیم اما در هر صورت به قواعد فوتبال جوانمردانه پایبندیم.

به بازی حساس دوشنبه برسیم. نبرد تیمهای اول و دوم جدول که به احتمال فراوان سرنوشت قهرمان این فصل را مشخص خواهد کرد.
تیم خاتون رقیب قابل احترام و نام بزرگی در فوتبال بانوان در دهه اخیر بوده است. اما با احترام به توانمندی بازیکنان این تیم که بسیاری از آنها در تیم ملی بانوان کشورمان حضور دارند، معتقدم اگر خاتون بویژه پس از آن اتفاق ناگواری که منجر به از دست دادن سه نفر از بهترین بازیکنانش گردید؛ از الطاف عجیب داوران محترم برخوردار نمی شد، در این لحظه در رتبه سوم جدول قرار داشت.

شما فقط به دو مسابقه خاتون با دو مدعی دیگر این فصل دقت کنید. در مسابقه با ملوان که بلافاصله بعد از شوک از دست دادن ملیکا برگزار شد، علاوه بر استفاده از بازیکن غیرمجاز، آن فاجعه داوری به وقوع پیوست که در سطح محلات هم دیده نمی شود! داور بی باک و محترم چندین دقیقه بعد از پذیرفتن گل ملوان، مرعوب فریادها و تهدیدات نیمکت خاتون شد و رأی به مردودی گل سالم ملوان داد و در ادامه گل آفساید خاتون را پذیرفت!در مسابقه اخیر خاتون با شهرداری سیرجان هم که همه دیدند داور محترم مسابقه در دقایق پایانی چطور با قاطعیت آن پنالتی عجیب را تقدیم خاتون کرد تا از شکست این تیم جلوگیری شود. به همین دلیل از کمیته داوران فدراسیون خواسته ایم علاوه بر اینکه بهترین کوپل داوری خود را برای این مسابقه در نظر می گیرد، ناظر ویژه داوری را نیز به انزلی اعزام کند.

مدیرعامل ملوان در بخش دیگری از صحبت‌هایش می‌گوید: باشگاه ملوان هم با مساعدت مهندس فهمیده از تمام ظرفیت رسانه توانمند خود برای پوشش دادن لحظه به لحظه و جزء به جزء اتفاقات این مسابقه استفاده خواهد کرد و با حداقل شش دوربین جور فقدان VAR در استادیوم را خواهد کشید. بنابراین فکر می کنم بازیکنان ما که برخلاف بازی دور رفت با تمام قوا و بدون محروم و مصدوم پا به میدان خواهند گذاشت و از حمایت پرشور هواداران و همچنین مسوولان استان بهره مند خواهند بود، کار سختی را برای نمایش شایستگی های خود و پیروزی در این مسابقه نخواهند داشت.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها