بن بست در مذاکرات مس و حسینخانی؟! (عکس)

وضعیت مبهم در واتساپ

بن بست در مذاکرات مس و حسینخانی؟! (عکس)

متنی که حسینخانی امروز در واتساپ خود منتشر کرد، بعد از جلسه بی نتیجه او در تهران منجر به گمانه زنی‌های زیادی شده است.

به گزارش کرمان ساکر، فرزاد حسینخانی و مس کرمان در روزهای اخیر جلسات متعددی را برای رسیدن به توافق برگزار کرده‌اند اما تاکنون توافقی میان طرفین حاصل نشده است. در حالی که فضای مذاکرات نیز به دلیل جلسه حسینخانی در شرکت مس که محمد کهندل مدیرعامل باشگاه در آن حضور نداشت، کمی تیره بوده است و شاید بحث توافق را پیچیده کرده است.

در سوی دیگر، درخواست‌هایی که حسینخانی از باشگاه مس داشته، مورد موافقت این باشگاه قرار نگرفته است. حسینخانی خواهان قرارداد سه ساله با مس است و همچنین مبلغ قرارداد هنگفتی را نیز به باشگاه مس پیشنهاد داده که باعث شده توافق طرفین در مذاکرات در حالتی بسیار دشوار قرار داشته باشد.

امروز جلسه‌ای در تهران میان مدیران باشگاه مس و حسینخانی برگزار شده که خروجی آن مثبت نبوده است و طرفین در حالی که در روزهای اخیر مذاکرات ناموفقی با یکدیگر داشته‌اند، در پایان جلسه به نتیجه خاصی نرسیده‌اند.

اما بعد از این جلسه، حسینخانی ظهر امروز با انتشار یک وضعیت در واتساپ خود، شایعاتی را مبنی بر عدم توافق قطعی خود کلید زد. برخی در کرمان این وضعیت را به منزله خداحافظی حسینخانی از مس تلقی می‌کنند که بعد از جلسه امروز منتشر شده است.

نظرات

نظر دهید