شانس خوب گل گهر در دو هفته پایانی

شانس خوب گل گهر در دو هفته پایانی

با برد لحظه آخری مقابل سایپا، شانس گل گهر برای ایستادن در رده چهارم حفظ شد.

به گزارش کرمان ساکر، هفته بیست و هشتم برای امیر قلعه نویی و شاگردانش بسیار دشوار بود. گل گهری ها در خانه به مصاف سایپا رفتند که با نمایشی انتحاری، به چیزی جز سه امتیاز رضایت نداشت و برای بقا در لیگ برتر باید به دیگر رقیبانش نزدیک تر می شد و به همین دلیل، این بازی برای گل گهر حتی تا آستانه شکست هم پیش رفت.

تمام صحنه های کلیدی این بازی به مهار پنالتی سایپا در دقیقه 65 توسط مهرداد بشاگردی و تبدیل به گل کردن ضربه پنالتی توسط گادوین منشا برای گل گهر در لحظات پایانی اختصاص داشت که باعث شد معادلات این بازی به سود گل گهر رقم بخورد و فاصله یک امتیازی و نزدیک با تراکتور برای حضور در رده چهارم حفظ شود تا رقابت دیدنی بین سه تیم تراکتور، گل گهر و فولاد برای کسب رده چهارم در دو هفته پایانی را شاهد باشیم.

گل گهر در دو هفته پایانی در مسجدسلیمان به مصاف نفت می رود و در آخرین بازی نیز میزبان نساجی خواهد بو. تراکتور اما هفته آینده بازی دشواری در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس برگزار خواهد کرد و در هفته پایانی نیز میزبان سایپا است و فولاد خوزستان نیز به ترتیب در خانه با نفت آبادان و در مشهد با پدیده روبرو خواهد شد که به نظر می رسد گل گهر برای کسب رده چهارم، شانس بالایی داشته باشد.

نظرات

نظر دهید