پرداخت وام 11 میلیارد تومانی به باشگاه‌های آسیب دیده از کرونا

پرداخت وام 11 میلیارد تومانی به باشگاه‌های آسیب دیده از کرونا

مدیرکل ورزش و جوانان استان، میزان پرداخت تسهیلات به باشگاه‌های ورزشی آسیب دیده از کرونا را اعلام کرد.

به گزارش کرمان ساکر، میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: طی ایام کرونا، در زمینه تسهیلات پرداخت شده به باشگاه‌های ورزشی آسیب دیده از کرونا، ۵۷۱ پرونده در قالب ۶۴۵ نفر اشتغال را شاهد بودیم که البته درخواستمان از بانک‌ها ۲۷ میلیارد تومان بوده است.

او افزود: پرداخت ۱۱میلیارد تومان از میزان درخواستی یاد شده در شرایط کنونی نسبت به میانگین کشوری، آمار قابل قبولی است؛ اما نیاز به همراهی بیشتر بانک‌ها داریم تا این آسیب به حداقل برسد.

پاریزی در بخش دیگری از سخنانش به تشریح میزان سرانه موجود در مناطق روستایی این استان پرداخت و تصریح کرد: ۱۱ هزار روستا در استان کرمان وجود دارد که ۲ هزار و ۵۰۰ روستا دهیاری دارند که این‌ها جمعیت قابل قبولی را دارند و نیازمند حداقل سرانه فضای ورزشی هستند.

او تاکید کرد: با وجود تمامی تلاش‌ها و اقدامات انجام شده، از جمله کمک‌های وزارت ورزش، حمایت‌های همه مسئولان محلی شهرستان ها، فرمانداران و سایر بخش‌ها در توسعه زیرساخت‌های ورزش روستایی، هنوز محدودیت‌های بسیاری را در استان کرمان داریم.

پاریزی بیان کرد: ضرورت دارد، بنگاه‌های اقتصادی، صنایع و بخش دولتی بتوانند یک نگاه خاص و ویژه برای تقویت بخش مالی به منظور توسعه سرانه فضای ورزشی داشته باشند.

نظرات

نظر دهید