عاطفه رمضانی: قهرمانی خاتون تقدیم به روح ملیکا

لیگ بانوان دشوارتر از قبل بود

عاطفه رمضانی: قهرمانی خاتون تقدیم به روح ملیکا

خاتون بم در شرایطی دهمین قهرمانی لیگ بانوان را جشن گرفت که کاپیتان این تیم، رقم خوردن آن را دشوارتر از سال‌های گذشته توصیف می‌کند.

به گزارش کرمان ساکر، در پایان رقابت‌های این فصل لیگ برتر فوتبال بانوان تصویری تکراری ثبت شد؛ جام بالای دستان عاطفه رمضانی کاپیتان خاتون بم که دهمین قهرمانی خاتون و نهمین قهرمانی خودش را در شیراز جشن گرفت. قهرمانی‌ که به دلیل اتفاق ناگوار و فوت ملیکا محمدی بر اثر سانحه رانندگی، ارزش‌های دیگری هم داشت. این قهرمانی بهانه‌ی گفتگوی «کرمان ساکر» با کاپیتان بمی‌ها بود که در ادامه از نگاهتان می‌گذرد.

-خانم رمضانی باز هم شاهد قهرمانی خاتون بودیم و این قهرمانی را خدمت شما تبریک عرض می‌کنیم.
ممنونم از شما. خداراشکر که این اتفاق افتاد و موفق شدیم شاهد همان همیشگی باشیم.

-شرایط لیگ امسال را چطور دیدید؟
لیگ نسبت به سال قبل پیشرفت داشته و کیفیت بازی‌ها بالا بود و همه‌ی تیم‌ها نسبت به قبل بازیکنان بهتری جذب کرده بودند. همین مورد باعث شده بود که شاهد لیگ جذاب‌تری باشیم‌. نسبت به سال‌های قبل سخت تر شد چون ما متاسفانه سه تا از بازیکنان اصلی خود را از دست دادیم و شرایط برای تیم ما سخت بود.

-یکی از پرافتخارترین بازیکنان فوتبال ایران محسوب می شوید.
من از سال ۸۷ با بم بودم و ۹ تا قهرمانی با این تیم دارم ولی امسال خاتون دهمین قهرمانی خودش را جشن می‌گیرد.

-حمایت باشگاه در مسیر این قهرمانی چطور بود؟
خب خداروشکر ما همیشه حمایت دکتر اسماعیلی را داریم و این حمایت هر سال بهتر می‌شود. جا دارد همین جا یک خدا قوت و تشکر کنم از ایشان بابت حمایت‌هایی که از تیم خاتون کردند.

-از تاثیر فوت ملیکا محمدی بر روی روحیه و روان تیم صحبت کنید.
 فوت ملیکا همه ما را تحت تاثیر قرار داد و خیلی همه چیز سخت بود برای همه ما. اولین روز بعد از دست دادن ملیکای عزیز لحظه عجیبی بود که چطور ما باید بعد این اتفاق تلخ، تمرین و بازی را بدون ملیکا انجام بدهیم. ملیکایی که در هر شرایط عاشق تمرین بود.

-بهترین و بدترین اتفاق فصل برای شما چه بود؟  
بدترین اتفاق از دست دادن ملیکای عزیز که هنوز باورش برای من سخت است که دیگر او را نمی بینم. بهترین هم قهرمانی که همه بچه ها برای ملیکا جنگیدند و با تمام شرایط سختی که گریبان این تیم شد، خدارو شکر توانستیم قولمان را به ملیکا عملی کنیم.

-عاطفه رمضانی تا چه زمانی به فوتبال ادامه می دهد؟
 تا زمانی که بتوانم برای تیمم تاثیر گذار باشم.

-بعد از این همه قهرمانی در لیگ بانوان، بزرگترین آرزوی شما در فوتبال چیست؟
قهرمانی آسیا همراه با تیم پر افتخار خاتون بم.

-صحبت خاصی اگر مانده بفرمایید.
ما سال‌ها برای این قهرمانی ها تلاش کردیم و در حال حاضر احساس قدرت و رضایت داریم بابت این همه تلاشی که کردیم. هر قهرمانی شیرینی خاص خودش را دارد و الان وقت لذت بردن از این همه قهرمانی است. در آخر تشکر می‌کنم از مدیر عامل محترم آقای دکتر اسماعیلی و مجموعه بزرگ ایبکو که همه جوره ما را حمایت کردند تا بتوانیم این افتخارات را کسب کنیم. تشکر ویژه می‌کنم از خانم جعفری عزیز که اگر ایشان نبودند این همه موفقیت به دست نمی آمد. این قهرمانی تقدیم به روح ملیکای عزیز.

نظرات

نظر دهید