مس کرمان از مشکلاتش فرصت می‌سازد

مس کرمان از مشکلاتش فرصت می‌سازد

راه نفس مس کرمان باز شده و انتظار می‌رود با مساعدت شرکت مس، این باشگاه بتواند گام‌های مهم خود را در ورزش ایران ادامه بدهد.

به گزارش کرمان ساکر، مشکلات مالی برخی باشگاه‌های مس به دلیل بدهی‌های سنگینی که در سال‌های گذشته در اثر سوء مدیریت به وجود آورده بودند، شرایط سختی را برای آن‌ها رقم زده است. با این حال در باشگاه مس کرمان حجم بدهی‌ها سبک‌تر است و در این شرایط، زمان کمتری برای حل مشکلات صرف خواهد شد. شرکت مس پیش از تعطیلات در نوبت‌های مختلف مبالغی را به حساب باشگاه مس کرمان واریز کرده و این باشگاه توانسته بخشی از تعهدات خود را در مقابل تیم‌های مختلف انجام بدهد.

شرکت مس بعد از تشکیل کمیته راهبردی در ورزش در تشریح وظایف محوله به اعضای این کمیته، باشگاه‌ها را در چارچوب خاص خود قرار داد. شرکت مس اگر همچنان انگیزه‌ای برای ارائه‌ی مسئولیت‌های اجتماعی خود در ورزش داشته باشد، با انجام این مسئولیت‌ها به بهترین شکل می‌تواند تاثیرات بزرگی در ورزش داشته باشد و در این شرایط، باشگاه مس کرمان با رفع تدریجی مشکلات خود تحت تاثیر مساعدت‌های شرکت مس، آرامش را به صورت کامل بازیابی خواهد کرد.

مس کرمان که ابزار کسب موفقیت‌های بیشتر و پیشرفت در ورزش ایران را دارد، در صورت اصلاح نواقصی که در شاکله‌ی باشگاه وجود دارد، وارد دوره‌ی متفاوتی از حضور چشمگیر خود در ورزش خواهد شد و در این راه نیاز به حمایت عمومی نیز دارد. مس کرمان ریشه‌های قوی در ورزش دارد و آنگونه که تصور می‌شود، به راحتی از صفحه محو نخواهد شد و با نگاه مساعدت آمیز شرکت مس و دوری جستن از حاشیه و غرق شدن در آن، باید تفکراتش را در جهت اقدامات موثر در ورزش و جنوب شرق کشور تغییر بدهد.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها