گل گهر مغرور شد و شانس را پس زد

گل گهر مغرور شد و شانس را پس زد

گل گهر سیرجان برای صعود به رده چهارم جدول فرصت سوزی کرد.

به گزارش کرمان ساکر، در یکی از دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور، گل گهر سیرجان میزبان پیکان تهران بود. در این دیدار گل گهر به دلیل پیروزی دلچسب خارج از خانه در هفته گذشته مقابل فولاد، با روحیه بالایی وارد زمین شده بود و موفق شد در نیمه اول با گل احمد زنده روح با پیروزی به رختکن برود. گل گهری‌ها حتی در نیمه دوم نیز مقابل شاگردان رضا عنایتی صاحب فرصت‌های خوبی برای تثبیت کردن پیروزی خانگی به آوردند اما عدم استفاده از این موقعیت‌ها و سپس سهل گرفتن بازی در دقایق پایانی به سختی تنبیه این تیم را تنبیه کرد.

در دقیقه 86 حامد پاکدل روی غافلگیری خط دفاعی گل گهر به راحتی دروازه را باز کرد اما شانس بزرگی یک دقیقه بعد به گل گهر روی آورد و برخورد غیرعمد توپ به دست مدافع پیکان، از سوی داور بازی پنالتی تشخیص داده شد و روبرتو تورس ستاره اسپانیایی گل گهر خیلی سریع پیروزی را به تیمش بازگرداند. در حالی که لطف فوتبال شامل حال گل گهر شد و این تیم توانست به پیروزی مهم برای صعود به رده چهارم جدول برسد، اما ضربه سر ابراهیم صالحی مهاجم پیکان بار دیگر نتیجه را به تساوی کشاند و سه امتیاز خانگی را برای گل گهر با یک امتیاز حسرت بار تعویض کرد.

با توجه به شکست تراکتور و مصاف دشوار ملوان مقابل استقلال، گل گهر شانس خوبی برای صعود به رده چهارم داشت و مصاف مقابل پیکان نیز به حدی دشوار نبود که سد راه صعود به رده چهارم شود اما حالا مارینوس اوزونیدیس باید این نتیجه را بابت سهل انگاری روی تخته‌ی فنی بنویسد و آن را پاک نکند تا بازیکنان گل گهر با مرور اشتباهات خود، بار دیگر دچار شوک‌های دقیقه آخری مثل مصاف با پیکان نشوند.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها