ویروس سقوط، مس کرمان را می‌کُشد!

پایه‌های سست فوتبال در کرمان

ویروس سقوط، مس کرمان را می‌کُشد!

ناقوس سقوط از تیم‌های بزرگسالان مس کرمان و مس نوین به جان تیم‌های پایه افتاده است. این یک زنگ خطر نیست؛ بلکه مرگ تدریجی فوتبال در شهر کرمان توسط باشگاه مس است.

به گزارش کرمان ساکر، وضعیت بسیار بد باشگاه مس کرمان به نتایج ضعیف در رده‌های فوتبال پایه رسیده است. این نتایج بد در تیم‌های مس، سقوط های تلخ در فصل گذشته توسط دو تیم مس کرمان از لیگ برتر و مس نوین از لیگ دو را بار دیگر برای کرمانی‌ها یادآوری می‌کند. در زمان سقوط تیم‌های بزرگسال، عملا واکنش خاصی از جامعه فوتبال کرمان برای عدم تکرار این اتفاقات دیده نشد و کسانی که در باشگاه با تفکرات کهنه‌ی خود، تفکر نادرستی را در باشگاه مس حاکم کرده‌اند، تصمیم‌هایی را اتخاذ کردند که در این فصل منجر به تداوم سریال تلخ و باورنکردنی سقوط در مس کرمان شده است.

باشگاه مس کرمان که از نظر ساختاری و مدیریتی دچار ضعف شدیدی است، پایه‌های سستی در فوتبال پیدا کرده است. مدتی پیش بود که تیم جوانان مس کرمان پس از تیم‌های مس کرمان و مس نوین، تبدیل به سومین تیم سقوط کننده به لیگ پایین‌تر در بین تیم‌های فوتبالی مس شد. سپس تیم نوجوانان مس با این فاجعه روبرو بود که خوشبختانه با پیروزی در آخرین دیدار لیگ، بقای یکی از تیم‌های پایه‌ی مس کرمان تضمین شد. حالا هم تیم امید مس کرمان بعد از شکست در بازی ماقبل پایانی در اراک دچار «عذاب سقوط» شده و اگر نتواند در هفته پایانی به نتیجه‌ای غیر از پیروزی دست پیدا کند، به صورت کامل به این عذاب گرفتار خواهد شد.

شکست‌های متوالی برای فوتبال مس کرمان در سطح کشور، بی تردید ریشه در تفکرات حاکم در باشگاه مس دارد. مدیری مقتدر که بتواند عدم شایستگی در باشگاه مس را قلع و قمع کند، تاکنون یافت نشده و این باعث شده تفکرات کهنه برای پیاده شدن روی تیم‌های باشگاه مس و ثبت نتایج به افتضاح‌ترین شکل ممکن، جسارت پیدا کنند! پایه‌های فوتبال در مس کرمان آنقدر سست شده که باج خواهی‌های مضحکی را نیز روانه باشگاه مس کرده و انگار فقط نسیمی از مشکلات مالی، این اندک موجودی فوتبال در شهر کرمان را با خود خواهد برد!

نظرات

نظر دهید