ربیعی: شایسته پیروزی مقابل گل گهر بودیم

ربیعی: شایسته پیروزی مقابل گل گهر بودیم

سرمربی ذوب آهن با ابراز رضایت از عملکرد تیمش مقابل گل گهر در نشست خبری حضور یافت.

به گزارش کرمان ساکر، محمد ربیعی پس از تساوی ذوب‌آهن مقابل گل‌گهر در نشست خبری اظهار داشت: ابتدا به تیم گل‌گهر خسته‌نباشید می‌گویم. این باشگاه بسیار محترم، خوب و حرفه‌ای است. به بازیکنان تیم خودم هم خسته‌نباشید می‌گویم. ما بازی‌هایی در خانه داشتیم که گفتم خوب نبودیم. امروز یکی از بهترین بازی‌های ما به لحاظ استراتژی بود و به این دلیل به بازیکنانم خسته‌نباشید می‌گویم. ما بدون تعارف تیم برتر زمین بودیم و خیلی ناچیز به گل‌گهر موقعیت دادیم.

وی ادامه داد: ما اگر در ضربات و پاس‌های آخر دقت بیشتری کرده بودیم حتماً می‌توانستیم مقابل گل‌گهر پیروز شویم. یک امتیاز برای ذوب‌آهن در این مسابقه را کم و خودمان را شایسته کسب سه امتیاز می‌دانم. بازیکنان ما تلاش بسیار زیادی برای تاکتیک‌های مختلف و دوندگی زیاد داشتند. ما برنامه‌ریزی‌مان این بود که مقابل گل‌گهر از انتقال‌های سریع و مثبت استفاده کنیم و فقط در ضربات آخر دقت نداشتیم. ما در چهار بازی اخیر‌مان کلین‌شیت و کاملاً ضربات ایستگاهی و خط حمله پرمهره گل‌گهر را خیلی خوب مهار کردیم. باز هم می‌گویم که یک امتیاز برای ما کم بود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که رتبه پنجم در نیم‌فصل، توانسته است انتظارات او را برآورده کند، تصریح کرد: به نظر من در ذوب‌آهن یک باور جدید رخ داده، اما زمان‌بر است. ما به لحاظ مهره بضاعتی داریم و در این نیم‌فصل دو بازیکن‌مان را هم از دست دادیم. قطعاً در بلندمدت باشگاه ذوب‌آهن جواب این مسیر را خواهد گرفت. تیم ما آینده‌دار است، ولی باید تقویت هم شود. جا دارد از تیم مدیریتی ذوب‌آهن که تلاش می‌کند مشکلات برطرف شود، تشکر کنم. من هم انعطاف دارم تا مشکلات را با هم جلو ببریم. رویش یک باور شده است و ان‌شاءالله پروبال دادن و گل دادن این باور هرچه سریع‌تر اتفاق بیفتد.

ربیعی درباره وضعیت فرعباسی سنگربان ذوب‌آهن در نیم‌فصل دوم گفت: من روز گذشته هم درباره فرعباسی صحبت کردم. اگر باشگاه صلاح بداند درباره شرایط این بازیکن توضیح خواهد داد. داستانی وجود دارد و اگر نیاز باشد بازگو خواهد شد. من مسئولیت تیمم را دارم و این مسئله را کاملاً از 48 ساعت پیش به باشگاه سپرده‌ام. ما اگر در این پست دچار مشکل شویم قطعاً بازیکن جدید جذب خواهیم کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از همه کسانی که در این نیم‌فصل کنار ما بودند تشکر می‌کنم. از اصحاب رسانه اصفهان تشکر می‌کنم که حامی تیم ما هستند. از هواداران ذوب‌آهن خواهش می‌کنم که در بازی‌های خانگی از تیم ما حمایت کنند. ما با تیم‌هایی رقابت داریم که از میزبانی‌شان نهایت استفاده را می‌برند. ما امیدواریم که نقاط ضعف‌مان را ترمیم کنیم تا در نیم‌فصل دوم بازی‌های بهتری انجام دهیم. در پایان صحبت‌هایم برای تیم ملی فوتبال آرزوی موفقیت دارم و ان‌شاءالله که یک اتفاق خوب را برای ملت ایران به ارمغان آورند.

نظرات

نظر دهید