فقر مس نوین از توجه باشگاه مس کرمان

بچه‌های کرمان با 300 میلیون رها می‌شوند!

فقر مس نوین از توجه باشگاه مس کرمان

مس نوین در سکوت مطلق و بدون قرارداد برای لیگ دسته سوم آماده می‌شود؛ هرچند که پروسه‌ی آماده شدن این تیم به دلیل بی توجهی باشگاه مس کرمان جدی نیست.

به گزارش کرمان ساکر، سقوط مس نوین به لیگ دسته سوم، به معنای کاهش ارزش واقعی فوتبال کرمان بود. مس نوین کورسوی امیدی در تاریکی برای بازیکنان کرمانی بود که از شاکله‌ی مس کرمان جا مانده‌اند و و قصد داشتند در ترکیب مس نوین مجددا سرشان را در فوتبال کرمان بالا بگیرند. علاوه بر این، بازیکنان جوان فوتبال کرمان نیز این فرصت را داشتند تا با درخشش در مس نوین، راه خود را برای ورود به رده‌ی بزرگسال و سطحی بالاتر هموار کنند اما اکنون لیگ دسته سوم شاید آنقدر برای عموم جذابیت نداشته باشد که مس نوین نیز بتواند برای بازیکنان کرمانی راهی بگشاید.

مس نوین در این فصل با هدایت رسول نامجو تمریناتش را آغاز کرد و سپس برخی از بازیکنان فصل گذشته به تدریج به تمرینات اضافه شدند. این تیم حدود 5 ماه است که به صورت مداوم تمرین می‌کند و سعی دارد برای رقابت‌های مرحله دوم که به احتمال زیاد از اواخر بهمن ماه آغاز خواهد شد، به آمادگی بیشتری برسد. اما مشکل بزرگ مس نوین، عدم تزریق انگیزه و روحیه‌ از سوی باشگاه مس کرمان است که رسیدن به آمادگی و حفظ آن را بسیار کُند کرده است. تیمی که متناسب با ارزش بسیار بالایی که برای فوتبال کرمان دارد، باید مورد توجه ویژه از سوی باشگاه مس قرار بگیرد اما در عمل، در زمین چمن دانشگاه باهنر به حال خود رها شده است.

در حالی که باشگاه مس نه تنها به مس نوین، بلکه به تمام تیم‌هایش پاسخی برای ارائه ندارد، قراردادهای اعضای مس نوین هنوز به امضا نرسیده و عدم توجه به این موضوع از سوی باشگاه مس، باعث ناراحتی شدید این تیم شده است. در این خصوص گفته می‌شود باشگاه مس به کادرفنی مس نوین اعلام کرده برای فصل پیش رو، قراردادها بر اساس بودجه‌ی 3 میلیاردی بسته شود و برآورد مسی‌های نوین نیز مبلغی در حدود 3 میلیارد و 300 میلیون تومان بوده که اکنون همین اختلاف 300 میلیونی از سوی باشگاه مس پذیرفتنی نیست!

متاسفانه زیان‌هایی که گاهی باشگاه مس از سوی تیم اصلی مس کرمان متحمل می‌شود، بسیار فراتر از 300 میلیون تومانی است که مس نوین را در بی توجهی و ناراحتی قرار داده است. این در حالی است که مشکل مس نوین فقط به عدم امضای قراردادها و چندین ماه فعالیت بدون حقوق مربوط نیست، بلکه این تیم همانند تمام تیم‌های مس از نظر البسه نیز تامین نمی‌شود و اوج شاهکار باشگاه مس برای بچه‌های کرمان در مسیر آمادگی برای لیگ سه، 2 دست لباس تمرین و یکدست گرمکن شلوار با کمترین کیفیت است و از نظر تغذیه نیز قطعا خودتان می‌توانید حدس بزنید که خبری از تغذیه‌های لذیذ نیست!

ارزش مس نوین برای فوتبال کرمان بسیار بیشتر از توجهی است که باشگاه مس به این تیم ابراز می‌دارد. فوتبال کرمان نیاز دارد که به صورت ضرب الاجلی، مس نوین را بار دیگر در لیگ دو ببیند و چرخه‌ی رشد بازیکنان بومی ناقص نشود. هر ساله بازیکنانی از مس نوین به لیست مس کرمان اضافه می‌شوند اما آیا اکنون انگیزه‌ای برای صعود از لیگ سه وجود دارد تا بچه‌های کرمان نیز از این نردبان استفاده کنند؟!

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها