بهانه‌جویی سرمربی مس کرمان برای جذب بازیکن!

این‌ها مهره‌های صعود هستند آقای محمدی

بهانه‌جویی سرمربی مس کرمان برای جذب بازیکن!

مس کرمان با مشکلات مالی‌ای روبروست که توان خروج از آن را ندارد. در این شرایط، اکبر محمدی هم روی زخم‌های باشگاه مس نمک می‌ریزد و اعلام کرده به دنبال جذب بازیکن در نیم فصل است!

به گزارش کرمان ساکر، اکبر محمدی از هفته هشتم لیگ یک، مس کرمانی را تحویل گرفت که ویرانه‌ای بیش نبود. او که انگار به نیمکت مس کرمان مامور شده و بعد از سال‌ها به مسئولیت فنی یک تیم بازگشته بود، کارش را در لیگ یک به خوبی آغاز کرد اما در ادامه، تساوی‌های خانگی مقابل میانه جدولی‌ها و عدم توفیق مقابل مدعیان صعود، باعث شد اخم‌ها در کرمان بار دیگر در هم فرو برود.

اگر نتایجی که مس با هدایت محمدی کسب کرده را مرور کنیم، سریعا به این موضوع پی می‌بریم که او و کمک‌هایی که با خود به کرمان آورده، بسیار ضعیف عمل کرده‌اند! پیروزی مقابل آریو اسلامشهر در هفته هشتم را با هیچ منطقی نمی‌توان به حساب اکبر محمدی ثبت کرد؛ چراکه او ساعتی قبل از بازی در کنار تیم حاضر شد و بازیکنان مس همین که متوجه شدند دیگر قرار نیست مهدی نامجو را به عنوان سرمربی ببینند، به صورت خودجوش برای کسب پیروزی حرکت کردند! محمدی با مس 3 پیروزی، 3 تساوی و 2 شکست به دست آورده و در یک هفته مانده به پایان نیم فصل اول، 14 امتیاز با منطقه صعود فاصله دارد!

پیروزی‌هایی که اکبر محمدی به دست آورد را قطعا مربیان دیگر نیز می‌توانستند به حساب مس واریز کنند. مس در بازی‌های کلیدی مقابل مس شهربابک، چادرملو اردکان و نفت مسجدسلیمان، فقط 2 امتیاز کسب کرده و در 4 هفته اخیر نیز صاحب پیروزی نشده است. شاید همین فشار عدم کسب نتیجه در 4 هفته اخیر باعث شده که سرمربی مس کرمان بعد از شکست هفته گذشته مقابل نفت، خواسته‌هایش را به صورت واضح در مصاحبه‌ی خود بیان کند و از مسئله‌‌ی عجیبی با عنوان «حضور فعال مس در نقل و انتقالات زمستانی» خبر بدهد.

اکبر محمدی که بعد از پیروزی مقابل آریو اسلامشهر، حضور در رسانه‌ها را به دستیاران خود واگذار کرد، در 2 هفته‌‌ی اخیر که تیمش مقابل پارس جم به تساوی خانگی رسید و مقابل نفت شکست خورد، تصمیم گرفته که دیدگاهش را نسبت به تیم مس با گذشت زمان از شناختن این تیم با عموم در میان بگذارد. پس از دیدار مقابل پارس جم، سرمربی مس از مشکلات گوارشی در تیمش صحبت کرد که عنوان «بررسی شدن» برای این موضوع، شبهه برانگیز جلوه می‌کرد! پس از شکست مقابل نفت اما عجیب‌ترین جملات از زبان محمدی جاری شد و او اعلام کرد مس در ابتدای فصل با جذب بازیکنان ناکارآمد بسته شده که قیمت واقعی آن‌ها برخلاف اعدادی که در قراردادشان ثبت شده، بسیار پایین‌تر است!

در اینکه مس در ابتدای فصل به شکلی مبهم تشکیل شده، شکی نیست. بازیگردان‌های مس در ابتدای فصل، با مجموعه‌ای از تصمیمات بد که مشخص نیست از روی ناآگاهی و جهل بوده یا عمدا برای کسب منفعت‌های شخصی، باشگاه مس را با بحران‌هایی مواجه کردند که حل آن‌ها برای مس غیرممکن شده است. اما با این وجود، کیفیت تیم مس برای صعود به لیگ برتر، به اندازه‌ای پایین نیست که سرمربی مس قصد داشته باشد شاکله‌ی تیمش را بکوبد و در نیم فصل از نو بسازد! همین بازیکنان فعلی، در صورتی که آرامش را به صورت کامل حس کنند، با توجه به قراردادهای بسیار خوبی که با مس منعقد کرده‌اند، قادر به رساندن مس به کورس مدعیان صعود هستند و سرمربی مس باید در میان «بهانه‌هایش» به این نکته نیز توجه داشته باشد که ضعیف جلوه دادن بازیکنانش در رسانه‌ها، باعث از دست رفتن جایگاهش در میان بازیکنان خواهد شد.

باشگاه مس اسیر مشکلات مالی است که تمام تیم‌های مس را تحت تاثیر قرار داده است. باشگاه مس به هیچ وجه نباید کوچکترین هزینه‌ای ایجاد کند که در آینده به جای پاسخگویی به آن، مسیر فرار را در پیش بگیرد. سرمربی مس قطعا به شرایط این باشگاه آگاهی کاملی دارد و در شرایطی که نتایج او با همین مهره‌ها نیز قابل اتکا و قابل قبول نبوده، سخن از جذب بازیکن باکیفیت در نیم فصل برای صعود به لیگ برتر، با اعداد و بدهی‌های باشگاه مس جور در نمی‌آید و با عقل متوسط هم تفسیر نمی‌شود! مگر آنکه بخواهند مس را داخل تابوت قرار بدهند و میخ‌های خود را محکم بر آن بکوبند!

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها