فولاد سیرجان مقتدرترین مدعی قهرمانی

سرمربی سابق تیم ملی والیبال در مرحله‌ی اعاده حیثیت

فولاد سیرجان مقتدرترین مدعی قهرمانی

سیرجانی‌ها با جذب سرمربی سابق تیم ملی و مهره‌های ملی پوش، انتظاری جز قهرمانی در لیگ برتر والیبال ندارند.

به گزارش کرمان ساکر، تا پایان هفته نهم لیگ برتر والیبال، فولاد سیرجان با بهترین عملکرد توانسته در صدر جدول قرار بگیرد. بهروز عطایی بعد از جدایی از نیمکت تیم ملی و در شرایطی که فولاد سیرجان قبل از حضور او روی نیمکت تیم ملی برای استخدام او اقدام کرد، توانست چند ستاره والیبال کشور را برای حضور در فولاد مجاب کند که پشتوانه‌ی خوب و قراردادهای مالی مناسب فولاد سیرجان برای حضور در لیگ برتر والیبال نیز به ستاره‌های تیم ملی برای حضور در این تیم اطمینان خاطر می‌داد.

قبل از شروع فصل و با توجه به ورود زودهنگام فولاد به تشکیل تیم به دلیل برنامه ریزی مناسب این باشگاه برای فصل جدید لیگ برتر، قابل پیشبینی بود که این تیم در فصل جدید هدفی جز قهرمانی ندارد. هدف قهرمانی فولاد حتی در ادامه با نتایج ضعیف بهروز عطایی در پایان کارش با تیم ملی، به انگیزه‌های شخصی او نیز گره خورد و این سرمربی ناکامِ ملی، احتمالا پس از خروجش از این نیمکت دشوار به سوی نیمکت فولاد، می‌دانسته که تنها راه برای اعاده حیثیت پس از ناکامی ملی، قهرمانی با فولاد در فصل جدید است!

فولاد سیرجان فصل را با پیروزی‌های مقتدرانه آغاز کرد و به جز هفته‌ی هفتم که مقابل طبیعت تهران غافلگیر شد و شکست خورد، تمام مصاف‌هایش را با پیروزی پشت سر گذاشته است. تیم عطایی حتی هفته‌ی گذشته با پیروزی خارج از خانه مقابل شهداب یزد، مرحله‌ی خروج از شوک بابت شکست مقابل طبیعت را نیز مقتدرانه سپری کرد و حالا به تنهایی در صدر جدول قرار گرفته است.

بهروز عطایی و شاگردانش برای قهرمانی در این فصل، فضای مثبت شهر سیرجان برای ثبت این اتفاق مهم را پشت سر خود می‌بینند. در شرایطی که گل گهر سیرجان در فصل گذشته با قهرمانی در لیگ یک والیبال کشور، تبدیل به یکی از تیم‌های لیگ برتر برای فصل جدید شد اما باشگاه گل گهر با انصراف از لیگ برتر و بسنده کردن به حضور در لیگ یک، فضا را در والیبال برای فولاد باز گذاشت تا توجهات از روی این تیم منحرف نشود و حالا به دلیل همین فضای مثبت و البته یک تیم قوی با امکانات بسیار خوب، سیرجانی‌ها از تیمشان در این فصل انتظاری جز قهرمانی ندارند.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها