جوان جدید فوتبال کرمان در خط میانی مس

آبادی پیشه در چشم محمدی محک خورد

جوان جدید فوتبال کرمان در خط میانی مس

بازی مس کرمان برابر چادرملو اردکان جدا از همه اتفاقات خود یک موضوع جالب توجه دیگر برای فوتبال مس کرمان داشت و آن معرفی یکی دیگر از "مس اولی" های فوتبال این باشگاه بود.

به گزارش کرمان ساکر، محمد علی آبادی پیشه کاپیتان این فصل تیم امید مس کرمان پس از بازی های خوب خود به جمع بازیکنان بزرگسال مس کرمان پیوست و در بازی برابر چادرکلو برای اولین بار به طور رسمی در ترکیب این تیم در بازی های لیگ یک به میدان رفت تا "مس اولی" جدید این باشگاه باشد.

آبادی پیشه نیز که از آن دسته بازیکنانی محسوب می شود که در تیم های پایه باشگاه مس کرمان به صورت سلسله مراتب رده های سنی را طی کرد حالا به عنوان جدیدترین محصول آکادمی این باشگاه در کنار بسیاری دیگر از بازیکنانی قرار می گیرد که طی فصول گذشته از تیم های پایه باشگاه مس کرمان به تیم بزرگسالان رسیدند و این موضوع نشان می دهد که چرخه بازیکن سازی در باشگاه مس کرمان همچنان پویا و فعال است.

آبادی پیشه در بازی سخت برابر چادرملو خیلی خوب جواب اعتماد کادر فنی تیم مس کرمان را نیز برای قرار گرفتن در ترکیب تیم داد و اوج درخشش او تاثیرگزاری برروی گل دوم مس کرمان بود که با یک پاس عرضی به موقع توپ را به زبرجد رساند تا زمینه گل تیم مس کرمان فراهم شود.

نظرات

نظر دهید

دسته بندی

پربازدید ترین ها