بدرقه هندبالیست‌های مس به سوی هند

بدرقه هندبالیست‌های مس به سوی هند

هندبالیست‌های مس کرمان بعد از نشست با مدیرعامل شرکت مس راهی کشور هند شدند.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از مس پرس، تیم هندبال مس کرمان که به‌‌ عنوان نماینده شرکت مس و کشورمان در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در کشور هندوستان شرکت خواهد کرد با بدرقه دکتر علی رستمی مدیرعامل شرکت مس راهی این کشور شد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس در مراسم بدرقه این تیم، با بیان اینکه این جلسه نشانه‌ای از همدلی در تمام ورزش شرکت مس است، گفت: باشگاه مس کرمان با همت مدیریت خوب خود و ورزشکاران پرتلاشش به رقابت‌های مهمی اعزام می‌شوند که حضور در جمع آنها باعث خوشحالی است.

مدیرعامل شرکت ملی مس افزود: این تیم متشکل از جوانانی است که از جای جای ایران اسلامی گرد هم آمدند و می‌تواند بازتاب‌دهنده شعار مقام معظم رهبری باشد که تاکید دارند تمام ایران باید یک روح و یک تن برای موفقیت باشند و من مطمئن هستم که این جوانان ولایی و مکتبی با تمام انرژی خود در مسابقات آسیایی شرکت خواهند کرد و موجب افتخار برای وطن خواهند شد.

پس از صعود تیم فوتبال مس کرمان به لیگ برتر شادی و شور زیادی در مردم کرمان ایجاد شده است که این حاصل پیگیری و حمایت شبانه‌روزی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران بوده است
وی افزود: با صحبت‌هایی که با مدیریت باشگاه داشتم تأکیدم بر این بود که این تیم در مسابقات شرکت داشته باشد و از همین رو مدیریت شرکت را نیز کاملا پشتیبان خود بدانید و با حمایتی که از باشگاه مس کرمان خواهیم داشت، انشالله شاهد تلاش این جوانان شایسته در مسابقات پیش رو خواهیم بود.

وی ادامه داد: همین که این تیم با شایستگی تمام در ایران به عنوان تیم برتر راهی مسابقات آسیایی می‌شود نشان از قدرت این تیم دارد و این شجاعت شما لایق تحسین است و با توکل بر خدا نتایج آینده تیم نیز به بهترین شکل رقم خواهد خورد.

دکتر رستمی با تشکر از مدیرعامل و هیأت مدیره باشگاه مس کرمان گفت: ما حامی جوانان متعهد و پرتلاشی مثل مدیریت کنونی باشگاه هستیم؛ چراکه ایشان و همکاران محترمشان راه درست را انتخاب کرده‌اند که همان شادی و سربلندی مردم است و تا روزی که در این سمت قرار داشته باشیم از ایشان که الحمدالله از خانواده شهداست حمایت خواهیم کرد.

نظرات

نظر دهید