شبنم بهشت: خاتون بم توان مالی بیشتری داشت

شبنم بهشت: خاتون بم توان مالی بیشتری داشت

شبنم بهشت بازیکن باتجربه و همچنان تعیین‌کننده تیم فوتبال شهرداری سیرجان از دلایل قهرمان نشدن تیمش در لیگ برتر زنان می‌گوید.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از پایگاه خبری دختران قهرمان، شبنم بهشت اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین دلایل اینکه شهرداری سیرجان نتوانست قهرمانی را تکرار کد از دست دادن دو بازیکن با تجربه و مهم سال قهرمانی‌مان به دلیل آسیب‌دیدگی بود.

وی افزود: در سوی مقابل تیم خاتون بم بلافاصله پس از این که ما قهرمان شدیم به خاطر بنیه مالی مناسبی که مدیرانشان برای این تیم ایجاد کردند اقدام به یارگیری کرد.

بهشت ادامه داد: البته خاتون بم شاکله خوبی از گذشته داشت و با همین استخوان بندی پنج بار قهرمان شده بود و سپس اقدام به تقویت کرد و بهترین‌ها را که عضو تیم ملی هستند به خدمت گرفت.

شهرداری سیرجان به جوان‌ها بها می‌دهد نه اسم‌ها

بازیکن باارزش شهرداری سیرجان گفت: در شهرداری سیرجان به نسبت تیم خاتون بم، شرایط متفاوت بود. ما مریم سلیمان پور و فاطمه سرور زاده را که ۱۷ ساله هستند و هیچ سابقه‌ای در فوتبال نداشتند و بازیکن لیگ برتر فوتسال بودند جذب کردیم.

او عنوان کرد: از سوی دیگر زینب عباس پور را از تیم ملی جوانان گرفتیم. به سادگی می‌شود اسامی بازیکنان را مقایسه کرد. با یک حساب سرانگشتی، توان مالی تیم ما برای خرید بازیکن و برای نگه‌داشتن قهرمانی بیانگر همه چیز است.

شبنم بهشت با بیان این که ما همیشه تیمی هستیم که جوان‌گرایی کرده اضافه کرد: شهرداری سیرجان به بازیکنانی که توجه خاصی به آنها نشده بها داده و توانست بهترین تیم جوان لیگ باشیم و با همین نفرات به مسابقات آسیایی رفت.

خروج جهانشاهی تاثیری در عملکرد شهرداری سیرجان نداشت

وی در پاسخ به این سؤال که خروج مهدی جهانشاهی از پست مدیریتی شهرداری سیرجان را در قهرمان نشدن این تیم مؤثر می‌داند یا خیر گفت: تغییرات مدیریتی در همه جا وجود دارد. در تیمی که از سال ۹۳ با مدیران متفاوت تاکنون روی سکو بوده، تغییرات مدیریتی آن چنان تاثیرگذار نیست.

شبنم بهشت افزود: به نظر من ثبات و دانش کادر فنی و پتانسیل بالای دختران سیرجانی و نگاه شورای شهر به این تیم در همه این سال‌ها تأثیر گذار تر از همه مدیرانی است که آمدند و رفتند.

نظرات

نظر دهید