رضایی: فدراسیون هیچ کاری برای فوتسال زنان نکرد

رضایی: فدراسیون هیچ کاری برای فوتسال زنان نکرد

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان از بی توجهی نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از ایرنا، عاطفه رضایی درباره سطح لیگ برتر فوتسال زنان و قهرمانی تیم پیکان در این دوره، اظهار داشت: از همان ابتدای فصل قرعه سختی داشتیم و همه تیم‌های مدعی در گروه ما قرار گرفتند و گروه اول آسان‌تر از گروه دوم بود. گرچه آغاز فصل را خوب شروع نکردیم و شکست و تساوی زیادی داشتیم، اما تیم در مرحله پلی‌آف به هماهنگی رسید و حتی توانستیم صنعت نفت آبادان قهرمان فصل گذشته را شکست دهیم.

وی افزود: متاسفانه در پلی‌آف هم به پیکان خوردیم. تیمی که برابر ما حرفی برای گفتن نداشت و در دور رفت یک گل خوردیم و در دور برگشت به تساوی رسیدیم و این نتیجه در مرحله پلی‌آف هم تکرار شد و با اشتباه فاحش داوری بازی را به پیکان واگذار کردیم.

سرمربی تیم مس رفسنجان با اشاره به اینکه ۸۰ درصد بازیکنان تیمش تغییر کرده بود، گفت: از روز اول مدعی قهرمانی نبودیم؛ اما اگر ملی‌پوشان بیشتری داشتیم، می‌توانستیم مانند دیگر تیم‌ها کار بزرگی در این فصل انجام دهیم. در هر صورت تیم‌های پیکان و نصر فردیس، بیشترین ملی‌پوشان را در اختیار داشتند و در نهایت قهرمان و نایب قهرمان شدند.

وی درباره حذف مرحله پلی‌اف در فصل آینده لیگ برتر فوتسال زنان نیز گفت: وقتی سوپرلیگ برگزار می‌شود، پلی‌آف دیگر معنایی ندارد. قرار است هشت تیم قوی به جای ۱۴ تیم در لیگ برتر حضور داشته باشند و هر دیدار از نظر ما حکم پلی‌آف را دارد. وقتی با تیمی بازی کنیم که ۲۲ گل می‌خورد، کیفیت و سطح مسابقات لیگ زیر سوال می‌رود و بهتر است تا بازی‌ها در ۲ گروه و با حضور تیم‌های زیاد برگزار نشود.

رضایی درباره وضعیت تیم ملی فوتسال زنان گفت: فدراسیون فوتبال هر چند خیلی دیر اما در نهایت فروزان سلیمانی را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب و وقتی او تغییراتی را در تیم ملی اعمال کرد حتما این موضوع سختی‌هایی هم به دنبال دارد. سلیمانی بیشتر بازیکنان مطرح را به تیم ملی دعوت نکرد و حال باید عواقب آن را بپذیرد. حق برخی از بازیکنان بود تا به تیم ملی دعوت شوند و اما این اتفاق نیفتاد.

سرمربی تیم مس رفسنجان با اشاره به اینکه نایب رییس زنان فدراسیون فوتبال، کار خاصی برای فوتسال بانوان نکرد، یادآور شد: وی تنها به فوتبال زنان توجه کرد و فوتسالیست‌ها به رقابت درست و حسابی اعزام نشدند. قهرمان لیگ برتر فوتبال زنان به جام باشگاه های آسیا اعزام شد اما در فوتسال هیچ خبری از حضور در رویدادهای بین‌المللی رسمی نبود.

نظرات

نظر دهید