عارفه یوسفی: عملکردمان در فصل گذشته بد نبود

عارفه یوسفی: عملکردمان در فصل گذشته بد نبود

دروازه بان تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان از عملکرد این تیم در فصل گذشته راضی است.

به گزارش کرمان ساکر، عارفه یوسفی دروازه‌بان تیم فوتسال مس رفسنجان در گفتگویی، درباره عملکرد مس رفسنجان در لیگ برتر فوتسال زنان ایران عنوان کرد: به هر حال امسال تیم ما تغییرات زیادی داشت و شاکله تیم نسبت به فصل‌های قبل متفاوت شد. انصافاً بازیکنان خیلی خوبی جذب شدند؛ اما تا کل تیم هماهنگی لازم را پیدا کند کمی زمان برد. با این حال باز هم عملکرد خوبی داشتیم و با اختلاف کمی مقابل پیکان شکست خوردیم.

او افزود:  فوتسال بازی لحظه هاست و قابل پیش بینی نیست. در مرحله نیمه نهایی شکست با اختلاف یک گل، بد نیست. بعداً هم که دیدید پیکان قهرمان شد. بنابراین تیم ما عملکرد خوبی داشت. فصل قبل هر چه بود تمام شد، از حالا باید روند آماده‌سازی خودمان را برای فصل بعد و کسب بهترین نتیجه ممکن شروع کنیم.

بازیکن تیم فوتسال مس رفسنجان گفت: انصافاً باشگاه نظم مالی خوبی دارد و علاوه بر آن برای برد در چند مسابقه مانند نفت آبادان هم پاداش دریافت کردیم. که از این بابت باید از مدیران باشگاه تشکر کنم. منتهی شرایط اقتصادی به گونه ای است که امیدوارم در فصل‌های بعد میانگین پرداختی‌ کل باشگاه‌های زنان فوتسالیست افزایش پیدا کند. واقعاً نسبت به بخش آقایان شاید یک دهم دریافتی داریم.

وی تاکید کرد: در حال حاضر 4 سال حضور در مس رفسنجان را تجربه می کنم. در این مدت تجارب زیادی کسب کردم. قهرمانی، نایب قهرمانی و این فصل هم سوم شدیم. برنامه و ایده‌ام پیشرفت مرحله به مرحله است. به نظرم پیشرفت پایدار آهسته و پیوسته ممکن است.

نظرات

نظر دهید