نیمه نهایی لیگ استان با 4 تیم از شمال و جنوب

نیمه نهایی لیگ استان با 4 تیم از شمال و جنوب

چهره چهار تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتبال استان مشخص شد.

به گزارش کرمان ساکر، بازی های معوقه لیگ برتر فوتبال استان در دو گروه شمال و جنوب در شرایطی برگزار شد که تکلیف تیم های صعود کننده از گروه جنوب با صدرنشینی دو تیم شهرداری منوجان و شهرداری بروات مشخص شده بود و تنها در گروه شمال باید رقابت های حساسی برگزار می شد.

در گروه شمال و در بازی معوقه از هفته چهاردهم، بازی فوق حساس دو تیم شاهین و امان در کرمان برگزار شد و در پایان تساوی یک بر یک به ثبت رسید. در این بازی تیم شاهین تا دقیقه 88 از امان پیش بود و در آستانه صعود به نیمه نهایی قرار داشت اما با دریافت گل در دقایق پایانی، سرنوشتش تغییر کرد تا تیم امان با تفاضل گل بهتر نسبت به شاهین در رده دوم قرار بگیرد و راهی نیمه نهایی شود.

در دیگر بازی نیز طلای سبز رفسنجان که پیش از این صعودش را به مرحله نیمه نهایی مسجل کرده بود، در مقابل شهرداری زرند با پیروزی سه بر دو رسید تا به شکلی مقتدرانه پا به پلی آف بگذارد.

در گروه جنوب نیز بازی معوقه از هفته یازدهم بین ستارگان کویر بم و شهرداری ریگان برگزار شد که این بازی با برتری سه بر دو ریگانی ها پایان یافت. دیداری که البته تاثیری در سرنوشت تیم های صعود کننده نداشت.

با پایان بازی های دور گروهی، تیم های طلای سبز رفسنجان و امان کرمان از گروه شمال و تیم های شهرداری منوجان و شهرداری بروات از گروه جنوب راهی مرحله نیمه نهایی فوتبال استان شدند و منتظر دریافت برنامه بازی ها از سوی هیات فوتبال هستند.

نظرات

نظر دهید