پلی آف لیگ استان به بعد از ماه رمضان موکول شد

پلی آف لیگ استان به بعد از ماه رمضان موکول شد

مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتبال استان به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد.

به گزارش کرمان ساکر، لیگ برتر فوتبال استان با وجود اینکه در این فصل در دو گروه شمال و جنوب برگزار شد، همچنان به پایان نرسیده و تکلیف گروه شمال مشخص نشده است. در گروه جنوب البته دو تیم شهرداری منوجان و شهرداری بروات به پلی آف راه پیدا کرده اند اما تکلیف گروه شمال امشب و بعد از تعویق‌های متوالی بازی‌ها مشخص می شود.

بازی های امشب که حساسیت بسیار بالایی دارد، در دو شهر کرمان و سرچشمه به انجام می‌رسد و دو تیم شاهین و امان کرمان در زمین دانشگاه باهنر کرمان و دو تیم طلای سبز رفسنجان و شهرداری زرند در ورزشگاه زینلی سرچشمه مقابل هم قرار می گیرند تا چهره تیم های حاضر در نیمه نهایی به صورت کامل مشخص شود.

طلای رفسنجان از گروه شمال صعودش را به مرحله بعدی قطعی کرده و سه تیم امان، شاهین و شهرداری زرند که با 21 امتیاز در رده های دوم تا چهارم قرار دارند، امشب در حساس ترین شرایط برای صعود به پلی آف تلاش خواهند کرد.

با برگزاری بازی های گروه شمال، مرحله پلی آف بازی های این فصل لیگ برتر فوتبال استان بعد از ماه رمضان برگزار می شود و به دلیل عدم وجود نور کافی در ورزشگاه های جنوب، هیات فوتبال تصمیم گرفته بازی ها را بعد از پایان ماه رمضان برگزار کند.

نظرات

نظر دهید