احمد صادقی: فوتسال کرمان استعدادهای بی نظیری دارد

احمد صادقی: فوتسال کرمان استعدادهای بی نظیری دارد

سرمربی تیم فوتسال امیدهای گهرزمین سیرجان می‌گوید برنامه ریزی بلندمدت برای فوتسال کرمان در آینده اثراتش را مشخص خواهد کرد.

به گزارش کرمان ساکر، احمد صادقی درباره مسابقات امید لیگ برتر کشور که تیمش به نایب قهرمانی رسید، به «کرمان ساکر» گفت: این مسابقات در دو گروه شش تیمی در مشهد مقدس و رشت برگزار شد که ما در مشهد مقدس با قرعه خیلی سختی روبرو شدیم و با تیمهای فرش آرا مشهد ،فردوس قم،گیتی پسند اصفهان و پرسپولیس خوزستان و مقاومت تهران هم گروه شدیم که به لطف خدا و تلاش و غیرت بازیکنان و درایت کادر فنی توانستیم به همراه تیم خوب فرش آرا مشهد به جمع چهار تیم نهایی مسابقات صعود کنیم و از گروه دیگر هم دو تیم مس سونگون و استعدادهای درخشان توانستند به مرحله آخر راه پیدا کنند.

وی درباره سطح بازی هایی که برگزار شد هم گفت: همانطور که از اسمش پیداست لیگ برتر یعنی بالاترین سطحی که در هر کشور وجود دارد و قطعا سطح مسابقات خیلی بالا بود. تیم ما متشکل از پنجاه درصد بازیکن بومی و  پنجاه درصد بازیکن غیر بومی بود و  برخلاف اینکه خیلی ها احتمال سقوط تیم را می‌دادند ولی خودم حتی به قهرمانی فکر می کردم.

سرمربی امیدهای گهرزمین در خصوص اینکه آیا در آینده هم سرمربی امیدهای گهرزمین خواهد بود یا خیر، گفت: این سوال را باید به آینده و شرایطی که پیش خواهد آمد بسپاریم.هیچ کس از آینده نمی‌تواند خبر بدهد.

صادقی درباره حمایت باشگاه گهرزمین از تیمش هم گفت: حمایت باشگاه از تیم هم خوب بود که جا دارد از  آقای سلیمان زاده تشکر ویژه داشته باشم که گام به گام با تیم های پایه و بزرگسال همراهی می‌کردند و در حد توان از هیچ حمایتی مضایقه نکردند.

وی در مورد اهدافی که دارد اظهار کرد: قطعا هر مربی یا بازیکنی به دنبال پیشرفت و شرایط بهتر می‌باشد و بنده هم از این مقوله مستثنی نیستم امیدوارم که مسیر خوبی در ادامه راه برای من پیش بیاید و هدف اصلی من از ابتدا تا حالا کمک به پیشرفت فوتسال سیرجان بوده و هست.

وی درباره شرایط فوتسال استان نیز بیان داشت: شرایط فوتسال استان هم با توجه به تیم های متعددی که در استان و شهرستان های تابعه در لیگ برتر و دسته اول و دسته دوم و پایه ها وجود دارد شرایط خوبی دارد که امیدوارم با برنامه ریزی های بلند مدت و هدفمند باشگاه ها، تمام تیم های فوتسال استان را در بالاترین سطح کشور ببینیم. استعدادهای فوق العاده و بی نظیری در فوتسال استان وجود دارد که باید بیشتر به آنها بها بدهیم و به آنها کمک کنیم تا دیده شوند.

صادقی در پایان گفت: به عنوان حرف پایانی از  مدیران باشگاه ها تقاضا دارم به مربیان و بازیکنان بومی بیشتر اعتماد کنند.جا دارد که از آقای ناظری مدیر تیم و کادر فنی و بازیکنانم تشکر کنم که این اتفاق بسیار مهم را در کشور رقم زدند و از همسر عزیزم کمال تشکر را دارم.

نظرات

نظر دهید