قلعه‌نویی: امیدوارم حکم الهی به ما کمک کند

فکر نمی‌‎کردم قاسمی‌نژاد این‌قدر خوب باشد؛

قلعه‌نویی: امیدوارم حکم الهی به ما کمک کند

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر پس از پیروزی تیمش مقابل فجرشهید سپاسی شیراز به تمجید از بازیکنان و همین‌طور خریدهای جدید تیمش پرداخت.

به گزارش کرمان ساکر؛امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال گل گهر پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش در مصاف با فجرشهید سپاسی شیراز در نشست خبری این‌طور حرف هایش را با تمجید از نماینده شیراز آغاز کرد: خدا را شکر که توانستیم بعد از آن شرایط یک برد خوب بیاوریم و یک فوتبال خوب با موقعیت زیاد ارائه کنیم.


او سپس با اشاره به تیم فجر ادامه داد: در ابتدا به مردم شیراز به خاطر تیم ارزشی که دارند تبریک می‌گویم. 2 تیم بازی خوبی داشتند، فجر یکی از تیم‌های با برنامه لیگ است. آنها تغییراتی داشتند و در نیم فصل نیاز به برنامه دارند. به تیمم تبریک می‌گویم، شرایط سختی داشتیم اما همه با هم بودیم. از هیئت مدیره گرفته تا مدیریت و بازیکنان و ..؛ به بازیکنانم تبریک می‌گویم و خدا را شاکرم توانستیم یکی از فینال ها را ببریم. 


بخش بعدی حرف های قلعه نویی در مورد حکم کمیته انضباطی و تایید آن توسط کمیته استیناف بود و در این مورد اضافه کرد: مردم به مظلومیت گل‌گهر اذعان دارند، همه فهمیدند چه شرایطی را گذراندیم. امیدوارم حکم الهی به ما کمک کند. ما کمترین تقصیر را داشتیم و اصلا تقصیری نداشتیم. ما هر آنچه قانونی بود را انجام دادیم و اصلا نمی‌خواهیم دیگر به این چیزها فکر کنیم و به بازی بعدی و 13 فوتبال آینده فکر می‌کنیم. ببینیم آخر فصل چه کی شود. امیدوارم اتفاقات خوبی رقم بخورد.


قلعه‌نویی درباره بازی کی‌روش و اولین گل با لباس گل گهر نیز صحبت کرد و در رابطه با این موضوع که پایش به گلزنی باز شده است، با خنده اینطور پاسخ داد: البته سرش به گلزنی باز شد! البته کی‌روش بازیکن باکیفیتی است و نیاز به زمان دارد. او بعد از شرایطی که سال گذشته داشت کمتر بازی کرد، تیم ما امروز آنطور که باید کی‌روش را تغذیه نکرده است اما آنچه را که می‌خواستیم مانند توپ‌گیری در هوا و ارسال از کناره‌ها را داشت. اگر این بازی به جای 2 بر صفر، یک بر صفر می‌شد دقایق پایانی سخت می‌شد اما او اواخر بازی گل زد؛ هم به خودش کمک کرد هم تیم. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد. ما با مهره‌هایی که گرفتیم می‌توانیم در هر بازی تغییرات خوبی داشته باشیم؛ چه اول بازی چه وسط بازی و کی‌روش هم از جمله آن بازیکنان است.


از امیرقلعه نویی درباره حضور قاسمی نژاد و استفاده از او در ترکیب تیم نیز پرسیده شد و این مربی در واکنش به این سوال عنوان کرد: او از بازیکنان با کیفیت است و دیروز بدون اینکه با ما تمرین کند این بازی را انجام داده است. هر چه با جو تیم، بازیکنان و با نگرش کادر فنی آشنا شود، بازیکن باکیفیت‌تری خواهد بود اما او بدون تمرین کارایی لازم را داشت. من فکر نمی‌کردم بدون تمرین بتواند اینقدر خوب برای ما کار کند.

نظرات

نظر دهید