دلیل عجیب برای اخراج بیرانوند از مس

شهدادنژاد را خوب گرم نکردی!

دلیل عجیب برای اخراج بیرانوند از مس

دروازه‌بان مس کرمان به دلیل عجیبی از این تیم کنار گذاشته شده است.

به گزارش کرمان ساکر، عدم کسب نتایج مطلوب از سوی مس کرمان با هدایت فرزاد حسینخانی در هفته‌های ابتدایی لیگ یک، خیلی زود این تیم را به سوی حاشیه هدایت کرده است. حسینخانی دیروز به سجاد بیرانوند دروازه‌بان تیمش اعلام بی نیازی کرده و او را از تیم کنار گذاشته و همچنان احتمال کنار گذاشتن نفرات دیگری نیز از مس مطرح می‌شود.

اخراج بیرانوند از مس اما با واکنش او نیز همراه شد و او با انتشاری یک استوری کنایه آمیز اعلام کرد: «بعضی وقتا نیاز نیست چیزی بگی همه میدونن کی چکارس».

در خصوص کنار گذاشته شدن بیرانوند از مس نیز دلیل عجیبی مطرح می شود. شنیده می شود حسینخانی به این دروازه بان اعلام کرده که قبل از بازی استقلال ملاثانی، انگیزه کافی را حین گرم کردن به آرمان شهدادنژاد نداده و حضور سردش باعث شده دروازه بان کرمانی مس به خوبی برای بازی گرم نشود!

این در حالی است که شهدادنژاد در بازی با خوشه طلایی اشتباه مسلمی را روی ضربه ایستگاهی احسان پورشیخعلی مرتکب شد و سه امتیاز خارج از خانه برای مس از دست رفت اما باز هم حسینخانی او را در چارچوب تیمش قرار داد. با این حال اکنون بیرانوند که جزو اولین تمدیدی های مس هم بود، با تصمیم عجیب حسینخانی از تیم کنار گذاشته شده است و باید دید آیا وساطتی برای بازگشت او انجام می شود یا خیر.

نظرات

نظر دهید