سانحه ناگوار برای دو بازیکن جوان مس رفسنجان

سانحه ناگوار برای دو بازیکن جوان مس رفسنجان

دو بازیکن تیم جوانان مس رفسنجان بر اثر سانحه رانندگی در شرایط بحرانی قرار گرفته‌اند.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از ایسنا، امین زیدآبادی و علی بستا دو بازیکن تیم فوتبال جوانان مس رفسنجان روز یکشنبه در مسیر بازگشت از محل تمرین تیم‌شان به خانه دچار سانحه رانندگی شدند و به بیمارستان انتقال یافتند.

اخلاقی، سرپرست تیم فوتبال جوانان مس رفسنجان درباره وضعیت این دو بازیکن اظهار کرد: خوشبختانه امین رو به بهبود است و سطح هوشیاری‌اش به هفت رسیده است. او از دیروز تا حالا سه بار به هوش آمده است اما متاسفانه اوضاع علی خوب نیست و با پدرش برای اهدای عضو صحبت کردند. متاسفانه با تمام تلاش‌هایی که از زمان حادثه صورت گرفت و عمل جراحی‌ای که انجام شد، سطح هوشیاری علی از سه بالاتر نیامده است.

او درباره علت وقوع حادثه توضیح داد: ما برای بازیکنان‌مان سرویس داریم. بازیکنان خودشان را به هتل الماس می‌رسانند و سرویس از مقابل هتل آن‌ها را به محل تمرین می‌برد. متاسفانه این دو عزیز روز یکشنبه تصمیم گرفتند با خودروی خودشان بیایند و از سرویس استفاده نکنند. هنگام بازگشت از تمرین، کنترل خودرو را به دلیل سرعت بالایی که داشتند از دست دادند و به تپه‌ای خاکی برخورد کردند. متاسفانه به دلیل نبستن کمربند سرشان به ستون خودرو برخورد می‌کند و این وضعیت به وجود می‌آید.

سرپرست تیم فوتبال جوانان مس رفسنجان درباره وضعیت روحی تیم گفت: ما دیروز تمرین را تعطیل کردیم. امروز هم که سر تمرین آمدیم همه گریه می‌کردند و به همین دلیل تمرین را تعطیل کردیم. با وضعیت روحی بدی که داریم مجبور شدیم به فدراسیون فوتبال نامه بزنیم که بازی روز یکشنبه مقابل فولاد خوزستان را به تعویق بیندازند. آن‌ها هم ۹۰ درصد قول همکاری داده‌اند.

نظرات

نظر دهید