چرا زحمتکشان جیرفت راهی لیگ سه شد؟

پاداش نایب قهرمانی در لیگ نیمه تمام

چرا زحمتکشان جیرفت راهی لیگ سه شد؟

قرعه کشی لیگ دسته سوم، نماینده دیگری از استان کرمان را بر خلاف انتظارات از گوی بیرون آورد.

به گزارش کرمان ساکر، تیم فوتبال زحمتکشان جیرفت باید در فصل جدید لیگ دسته سوم فوتبال کشور به عنوان نماینده استان کرمان حاضر باشد و با انجام قرعه کشی لیگ سه نیز این تیم حریفانش را برای فصل پیش رو شناخت.

زحمتکشان در حالی نماینده کرمان در لیگ سه خواهد بود که پیش از این تصور می‌شد تیم شهرداری نجف شهر بعد از قهرمانی در جام فوتبال استان به عنوان نماینده کرمان در لیگ سه معرفی شود اما با تصمیم هیات فوتبال استان، نجف شهری‌ها راهی جام حذفی شدند و زحمتکشان در لیگ سه شرکت خواهد کرد.

با توجه به اینکه زحمتکشان در بازی‌های فصل گذشته فوتبال استان صاحب عنوان خاصی نشد، ابهاماتی در خصوص معرفی این تیم به لیگ سه به وجود آمد اما استدلال هیات فوتبال برای معرفی این تیم به لیگ سه و شهرداری نجف شهر به جام حذفی این است که فصل گذشته لیگی با عنوان «لیگ برتر فوتبال استان» برگزار نشد و فقط جام فوتبال استان برگزار و شهرداری نجف شهر با غلبه بر تیمور سالمی رودبار جنوب در فینال به قهرمانی رسید و راهی جام حذفی شد.

هیات فوتبال برای معرفی نماینده کرمان به لیگ سه به رقابت‌های نیمه تمام لیگ برتر فوتبال استان استناد کرد که دو فصل پیش به دلیل شیوع کرونا لغو شد. در فصلی که مشیز صدرنشین بود و زحمتشان در رده دوم قرار داشت و با نیمه تمام ماندن فصل، مشیز به عنوان قهرمان و زحمتکشان به عنوان نایب قهرمان معرفی شدند و اکنون نیز همان نایب قهرمانی عاملی برای حضور تیمی از جنوب استان در لیگ سه است.

نظرات

نظر دهید