صادقی: چرا باید از شکایت من ناراحت شوند؟!

مدیر سابق مس نمی‌خواست من باشم

صادقی: چرا باید از شکایت من ناراحت شوند؟!

سرمربی سابق هندبال مس به برخی مسائل مرتبط شده به وی واکنش نشان داد.

به گزارش کرمان ساکر، حمید صادقی درباره جدایی اش از مس به "کرمان ساکر" گفت: من چند ماه پیش هم در این مورد در گفتگو با یکی از رسانه ها صحبت کردم. این جدایی به خواست من نبود و برخی عوامل باعث شدند من از کرمان بروم. به هیچ عنوان قصد جدایی نداشتم. من بعد از بازی های آسیایی 10 روز در کرمان حضور داشتم و حتی در حضور هیات مدیره و معاون فنی باشگاه مذاکره کردیم که گفتند بودجه تیم هندبال محدود است.من  تیمی را هدایت می کردم که بعد از چندین سال توانسته بود نام هندبال کرمان را در کشور بالا ببرد اما فکر می کنم مدیرعامل سابق باشگاه دوست نداشتند من در مس بمانم و نمی دانم مشکل ایشان چه بود. به هر حال ورزش حرفه ای است و شاید من امسال در شهر خودم باشم و سال بعد در شهری دیگر. برخی افراد دوست دارند چیزی در بیاورند و بهتر است در مورد همه چیز رو در رو و شفاف صحبت شود.

سرمربی سابق هندبال مس در واکنش به هزینه 10 میلیاردی این تیم در عربستان گفت: این مبلغ برای من باورکردنی نیست. چگونه باشگاه مس چنین مبلغی را به هندبال اختصاص می دهد؟! بسیار بالاتر از مبلغی است که در عربستان برای تیم ما هزینه شد و تمام سندها در باشگاه مس موجود و مشخص است. این مبلغ کذب محض است.

وی درباره شکایت خود از مس گفت: من اولین نفری نیستم که از مس شکایت کرده ام. قبلا هم مربیان هندبال که کرمانی هم هستند از مس شکایت کردند. حتی مربیان کرمانی فوتبال هم از باشگاه شکایت کردند. من اگر شکایت کرده ام فقط حقم را خواسته ام. سال 98 با من قرارداد بستند اما هنوز مبلغی باقی مانده که اکنون ارزش آن خیلی پایین تر آمده است. چندین بار با باشگاه صحبت کردم که پولم را بدهند اما وعده دادند و الان هم کسی نباید از شکایت من ناراحت شود. قرارداد بازیکنانی که از مس جدا نشدند تسویه شده اما کسانی که از مس جدا شدند هنوز پول خود را نگرفته اند و مجبور به شکایت شدند.

صادقی درباره جذب بازیکنان مس در فصل گذشته به سوی ذوب آهن اظهار کرد: من فقط یک بازیکن کرمانی را از مس به ذوب آهن بردم. سلامان بربط تا اول مرداد در کرمان حضور داشت اما وقتی مبلغ پیشنهادی سپاهان بالاتر از مس بود او چرا باید صبر می کرد. با این حال من با او صحبت کردم و به ذوب آهن پیوست. چند بازیکن دیگر هم که از مس جدا شدند و به ذوب آهن آمدند اهل اصفهان هستند و طبیعی است که در شهر خود و با مبلغ بالاتر بازی کنند. من فکر می کنم اگر باشگاه مس هم در هندبال هزینه می کرد قطعا برخی بازیکنان قرارداد خود را تمدید می کردند. ورزش حرفه ای است و بازیکنان حق دارند بر اساس پیشنهادات بهتر تصمیم بگیرند.

وی در پاسخ به اینکه آیا از نتیجه مس در آسیا راضی بود، گفت: قرار بود برای ما بازیکن کمکی بگیرند. من به باشگاه رفتم و با مدیرعامل سابق باشگاه صحبت کردم اما ایشان گفتند مقام مهم نیست و فقط حضور تیم اهمیت دارد. با این حال من با اعتبار خودم بازیکنانی را جذب کردم و هیچ پولی هم به آن ها پرداخت نشد. در گروه سختی قرار داشتیم اما از نتایج راضی هستم و با توجه به شرایطی که داشتیم مقام پنجمی برای ما خوب بود.بهتر است برخی دوستان مغرضانه صحبت نکنند.

سرمربی ذوب آهن در پایان تاکید کرد: از همه کسانی که برای پیشرفت ورزش استان کرمان تلاش می کنند قدردانی می کنم. من نمی خواستم از مس جدا شوم و حالا هم هر زمانی که مس نیاز پیدا کرد من با تمام وجودم حاضرم کمک کنم. اولویت اول من تیم شهرم است.

نظرات

نظر دهید