صحبت‌های تعجب برانگیز سرمربی فولاد قبل از اعزام به آسیا

عده‌ای نخواستند صابر کاظمی به تیم ما بیاید

صحبت‌های تعجب برانگیز سرمربی فولاد قبل از اعزام به آسیا

سعید رضایی از جذب چند بازیکن کمکی و همچنین مسائل عجیب در رابطه با جذب برخی بازیکنان دیگر خبر داد.

به گزارش کرمان ساکر، تیم والیبال فولاد سیرجان نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا در کشور تایلند خواهد بود. فولادی که در فصل جدید با هدایت سعید رضایی وارد آسیا و سپس بازی های لیگ برتر خواهد شد و باید دید عملکرد قهرمان فصل گذشته والیبال ایران نسبت به فصل گذشته چگونه خواهد بود.

فولاد برای بازی های آسیایی سعی کرده بازیکن کمکی جذب کند تا در رقابت با حریفان بزرگ تر، سربلند باشد. سعید رضایی سرمربی این تیم در همین خصوص می گوید: علاوه بر جذب یک پاسور از کشور استونی، یک پشت خط زن صربستانی که سابقه بازی در تیم ملی این کشور را هم دارد در تمرینات حضور پیدا کرده است.

رضایی همچنین در خصوص جذب بازیکنان ایرانی به عنوان یار کمکی هم اظهار کرد: علیرضا بهبودی با حسن نیت باشگاه شهرداری ارومیه با ما تمرین می کند. همچنین شهروز همایون فر منش نیز با همکاری باشگاه شهداب یزد با ما تمرین می کند و احتمالا مجتبی یوسفی نیز از هراز با تیم ما همراه خواهد بود. تعجب من از این است که صابر کاظمی خودش تمایل داشت در بازی های آسیایی همراه با ما باشد اما زمان بازگشت تیم ملی از بازی های آسیایی، یکی از اعضای فدراسیون زیر پای کاظمی ویلچر گذاشت و یک عصا هم برای او تهیه کرد در حالی که پزشک تیم ملی چنین درخواستی نداشت.

وی افزود: البته صابر کاظمی پسر نازنینی است و مچ پای او پیچ خوردگی داشت اما حدس من این است که برخی ها نمی خواستند او همراه با تیم ما باشد در حالی که من فقط می خواستم از او در دو بازی استفاده کنم.

 

نظرات

نظر دهید