لحظات غمناک در نشست خبری خانم پرافتخار فوتبال (عکس)

بغض و اشک به یاد پارسا

لحظات غمناک در نشست خبری خانم پرافتخار فوتبال (عکس)

مرضیه جعفری در نشست خبری نتوانست بر اندوه فراوان خود غلبه کند و فضای نشست را با سرازیر شدن اشک‌هایش برای لحظاتی احساساتی کرد.

به گزارش کرمان ساکر، فصل گذشته تیم فوتبال بانوان شهرداری بم نتوانست در هفته‌های حساس پایانی نتیجه لازم را کسب کند و در بازی سپاهان در اصفهان که مرضیه جعفری به دلیل فوت پسرش قادر به همراهی تیم نبود، دختران بمی شکست خوردند تا قهرمانی و حضور در آسیا تقدیم دختران شهرداری سیرجان شود.

در حالی که نام تیم فوتبال بانوان شهرداری بم از فصل آینده به «خاتون بم» تغییر پیدا کرده است، نشستی خبری به همین مناسبت با حضور مرضیه جعفری و مدیران جدید ترتیب داده شد. نشستی که سرمربی پر افتخار بمی‌ها با بغض‌هایش تبدیل به مورد اصلی آن شد و جعفری در لحظاتی که سعی داشت درباره فصل گذشته و جبران نتیجه در فصل آینده صحبت کند، نتوانست اندوه فراوان خود را بابت اتفاق سال گذشته پنهان کند و با بغض و اشک، یاد پسر مرحومش را برای حاضران زنده کرد.

جعفری که احساساتی شده بود، نتوانست جملاتی طولانی بر زبان بیاورد اما ابراز امیدواری کرد که مردم بم بابت عدم حضورش در بازی‌ حساس فصل گذشته در اصفهان که منجر به از دست رفتن قهرمانی شد، او را درک کنند.

نظرات

نظر دهید