معرفی 16 استعداد استان کرمان به فدراسیون

معرفی 16 استعداد استان کرمان به فدراسیون

با اجرای طرح استعدادیابی، ۱۶ مستعد برای رده سنی زیر ۱۶سال ایران از سوی کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان به فدراسیون فوتبال معرفی شدند.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از هیات فوتبال استان کرمان، استعدادیابی پایگاه یک با حضور ۶۰ شرکت کننده از شهرستان‌های کهنوج، جیرفت، منوجان، قلعه گنج، فاریاب، رودبار و عنبرآباد در ورزشگاه میثم کهنوج انجام شد و در نهایت ۱۰ نفر به مرحله بعد راه یافتند.

استعدادیابی پایگاه ۲ نیز با حضور ۱۲۰ شرکت کننده از شهرستان‌های سیرجان، بافت، ارزوئیه و رابر در محل ورزشگاه شماره ۲ گل گهر سیرجان انجام و ۱۰ نفر انتخاب شدند.

استعدادیابی پایگاه ۳ هم با حضور ۱۵۰ شرکت کننده از شهرستان‌های انار، رفسنجان و شهربابک در محل ورزشگاه تختی رفسنجان انجام شد که در نهایت ۱۰ نفر برای حضور در مرحله بعد انتخاب شدند.

استعدایابی پایگاه ۴ نیز با حضور ۵۰ شرکت کننده از شهرستان بم در محل ورزشگاه تختی بم انجام و در این مرحله ۵ نفر انتخاب شدند.

استعدادیابی پایگاه ۵ هم با حضور ۷۰ شرکت کننده از شهرستان‌های نرماشیر، فهرج و ریگان در محل ورزشگاه شهدای فهرج انجام و ۵ نفر معرفی شدند.

استعدادیابی پایگاه ۶ نیز با حضور ۴۵ شرکت کننده از شهرستان‌های زرند، راور، کوهبنان و بردسیر و ۶۰ شرکت کننده از شهرکرمان وحومه در کرمان انجام شد که از کرمان و حومه ۶ نفر و بقیه شهرستان‌ها ۴ نفر انتخاب شدند.

 در پایان، طرح استعدادیابی با حضور ۵۰ منتخب مناطق (۶ پایگاه استعدادیابی) در محل ورزشگاه سلیمی کیای کرمان انجام و ۱۶ مستعد برای تیم ملی زیر ۱۶ سال انتخاب شدند.

نظرات

نظر دهید