عاطفه رضایی: به دنبال تغییرات اساسی هستیم

عاطفه رضایی: به دنبال تغییرات اساسی هستیم

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان می گوید تصمیمات مهم برای این تیم بعد از قرعه کشی انجام می شود.

به گزارش کرمان ساکر، عاطفه رضایی نائب رئیس ورزش بانوان باشگاه مس رفسنجان و سرمربی تیم فوتسال بانوان مس در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: حدود ۱۵ سال است که سرمربی فوتسال بانوان را بر عهده دارم و امسال با تشخیص مدیر عامل باشگاه به عنوان نائب رئیس ورزش بانوان انتخاب شدم. شرایط فوتسال یک مقدار پیچیده شده است به دلیل اینکه ۱۸ مرداد قرار بود قرعه کشی داشته باشیم متاسفانه اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تاخیر افتاد و برحسب تصمیمات فدراسیون تیم ها تعدادشان به ۱۶ رسید تا بتوانند به دو گروه ۸تایی تقسیم شوند.

وی افزود: اعلام کردند که بین ۲ تیم سقوط کننده به لیگ دسته یک بازی برگزار شود که یک تیم بالا بیاید و زمان قرعه کشی هم بعد از بازی انجام خواهد شد اما به دلیل شرایط کرونا مسابقه برگزار نشده است و  منتظر  اعلام قرعه کشی و زمان بازی از طرف فدراسیون هستیم

سرمربی بانوان فوتسالیست مس در ادامه از نقل و انتقالات و تمرینات این‌ تیم بیان داشت : تا به الان هیچ  تمرینی را شروع نکرده ایم و با بازیکن ها هم در حال مذاکره هستیم زیرا تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی را در تیم مان ایجاد کنیم و یک سری از بازیکنان فصل قبلمان هم صحبت کردیم در صدد هستیم که بتوانیم این فصل نتایج خوبی را داشته باشیم. بعد از قرعه کشی تصمیم میگیریم که چه زمانی تمریناتمان را شروع کنیم .

خبرنگار:فاطمه سادات حسینی

نظرات

نظر دهید