استوری و سپس واکنش به یک محوطه خوابی (عکس)

استوری و سپس واکنش به یک محوطه خوابی (عکس)

در میان برگزاری فینال زیر 17 ساله‌های استان و قهرمانی گل گهر، حاشیه‌هایی نیز وجود داشت.

به گزارش کرمان ساکر، فینال مسابقات زیر 17 ساله های فوتبال استان بین گل گهر سیرجان و شهرداری ریگان برگزار شد که گل گهری ها موفق شدند با برتری دو بر صفر به مقام قهرمانی استان دست پیدا کنند و راهی لیگ مناطق شوند.

اما قبل از بازی دو تیم، انتشار تصویری از اسکان تیم شهرداری ریگان در محوطه استادیوم تختی سیرجان باعث ایجاد حاشیه و دلخوری شد. تصویری که یکی از مسئولان شهرداری ریگان در اینستاگرامش منتشر کرد و از عدم توجه باشگاه گل گهر به تیم و نوجوانانی که از یک خطه محروم به سیرجان سفر کرده اند، به تندی انتقاد کرد.

در حالی که با توجه به شناختی از باشگاه گل گهر و فوتبال سیرجان وجود دارد، عدم توجه به تیم میهمان کمی غیرواقعی و دور از ذهن به نظر می رسید، هیات فوتبال سیرجان نیز به این استوری واکنش نشان داد و اعلام کرد که طبق قانون مسابقات، اسکان تیم میهمان به عهده میزبان نیست و خود شهرداری چی های ریگان باید قبل از ورود به سیرجان هماهنگی های لازم را در این خصوص انجام می دادند.

با این حال سیرجانی ها اعلام کرده اند که هیچگاه از رویه میهمان نوازی خود دور نشده اند و در این خصوص، هیچ درخواستی از سوی مسئولان شهرداری ریگان برای اسکان این تیم ارائه نشده و اگر ارائه می شد، نهایت همکاری از سوی باشگاه گل گهر و هیات فوتبال سیرجان صورت می گرفت.

نظرات

نظر دهید