ربیعی: کیفیت و انگیزه ما فرقی با قبل نخواهد داشت

ربیعی: کیفیت و انگیزه ما فرقی با قبل نخواهد داشت

سرمربی مس رفسنجان می گوید این تیم برای حفظ آبروی خود با انگیزه بالایی مقابل ذوب آهن قرار خواهد گرفت.

به گزارش کرمان ساکر، محمد ربیعی سرمربی تیم مس رفسنجان در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: فردا با توجه به اینکه فصل طولانی را پشت سرگذاشتیم به مصاف آخرین حریف خود خواهیم رفت، البته شرایط به شکلی است که همه تیم ها خسته شده اند ولی ما بر روی رتبه تیم‌ها متمرکز نشده‌ایم و برای آبروی خودمان به میدان می‌رویم تا در پایان جایگاه بهتری داشته باشیم.

وی افزود: برای فردا تعداد زیادی از بازیکنان اصلی تیم‌ خود را در اختیار نداریم، با این وجود کادر پزشکی تیم‌ ما در حال تلاش هستند تا تعداد بازیکنان مصدومان را به حداقل برسانند. قرار است تا قبل از بازی و تا ساعت 14 فردا شرایط بازیکنان را به ما اعلام کنند.

وی  در خصوص اینکه آیا فردا با تمام توان تیمش را راهی بازی با ذوب آهن می کند گفت: این بازی هیچ تفاوتی با بازی هفته گذشته برای ما ندارد با توجه به این که شاید شرایط ما در جدول اثبات شده است ولی برای ما هیچ تفاوتی چه از لحاظ کیفیت و چه از نظر انگیزه نخواهد داشت.

سرمربی تیم فوتبال مس تاکید کرد: تیم مدیریتی باشگاه هم سعی کرده تمام موازین مسابقه فردا و شرایط حفظ شود و حتی پاداشی هم برای بازیکنان در صورت برد در بازی فردا نظر گرفته شده و مطمئنا با تمام جدیت در این بازی حاضر می‌شویم.

نظرات

نظر دهید