فرصت اندک فولاد و وضعیت نگران کننده در بازار

فرصت اندک فولاد و وضعیت نگران کننده در بازار

برنامه ریزی سازمان لیگ فوتسال، کار را برای تیم‌هایی مثل فولاد زرند که مدت کوتاهی از صعودشان می‌گذرد، دشوار کرده است.

به گزارش کرمان ساکر، تیم فوتسال فولاد زرند قرار است در فصل جدید بازی‌های لیگ برتر فوتسال کشور به عنوان نماینده استان کرمان حاضر باشد. در حالی که رضا کردی هدایت این تیم را به عهده گرفته و مذاکراتی نیز با برخی بازیکنان انجام شده که البته هنوز هیچ نامی از سوی فولادی ها به صورت رسمی برای پیوستن به این تیم اعلام نشده است.

نکته مهم در مسیر آمادگی فولاد برای لیگ برتر مربوط به فرصت اندکی است که این در اختیار دارد. فولاد 11 تیر به لیگ برتر صعود کرد و هنوز یک هفته از صعود این تیم سپری نشده بود که مسئولان این تیم در قرعه کشی لیگ برتر حاضر شدند تا قرعه فصل جدید خود را بشناسند. قرعه ای که البته آسان نیست و فولاد در هفته های ابتدایی با تیم‌های فرش آرا، کراپ الوند و گیتی پسند روبرو می شود که این تیم ها در فصل جدید با تدارک مناسبی وارد لیگ خواهند شد.

لیگ برتر از 14 مرداد آغاز می شود و فولاد فرصت اندکی برای آماده سازی دارد. تیمی که همین هفته گذشته سرمربی‌اش را معرفی کرد اما همانطور که مطرح شد، هیچ بازیکنی به صورت رسمی به این تیم ملحق نشده و در این بین، بازیکنان باکیفیت نیز جذب تیم های دیگر شده اند و استارت دیرهنگام کار فولاد به قصد حضور در لیگ برتر، باعث شده بازیکنان کم تعدادی در بازار موجود باشند.

این عیب شاید از برنامه ریزی سازمان لیگ فوتسال هم باشد که عملا فرصت اندک به فولاد تحمیل شده و مسئولان و کادرفنی این تیم مجبورند توان بسیار بیشتری را برای آمادگی تیم صرف کنند که بی تردید باز هم زمان برای فولاد اندک است و این تیم نمی تواند با آمادگی کاملی وارد رقابت های لیگ برتر شود. در حالی که سازمان لیگ فوتسال در برنامه ریزی خود از همان ابتدا، توجه خاصی به تیم های لیگ یکی و فرصت اندک آن ها برای آماده سازی نشان نداده و حالا این مسئله برای فولاد و همچنین زندی بتن کلاردشت دردسر ایجاد کرده است.

نظرات

نظر دهید