فروش امتیاز هوادار به مس را جدی نگیرید!

جریانی از سوی مدعیان علیه یکدیگر

فروش امتیاز هوادار به مس را جدی نگیرید!

به شایعات روزهای گذشته مربوط به بازگشت مس به لیگ برتر از طریق خرید امتیاز نباید توجه خاصی داشت.

به گزارش کرمان ساکر، حسرت کرمان برای صعود مس به لیگ برتر به 7 سال رسید و مس در حالی که تا هفته‌های میانی نیم فصل دوم، شانس بسیار بالایی برای صعود داشت اما با عدم مسئولیت پذیری و حواشی داخلی، راه صعود را گم کرد تا این بار حسرت بیشتری را به کرمان تحمیل کند.

با این حال درست یک روز بعد از این ناکامی بزرگ، مطالبی در خصوص خرید امتیاز تیم هوادار در لیگ برتر از سوی مس کرمان مطرح شد که حساسیت‌ها را در کرمان برانگیخت و برخی هواداران نیز دنباله روی این شایعه، نسبت به بازگشت تیمشان به لیگ برتر امیدوار شدند و حتی این موضوع نیز به میان آمد که دلیل نمایش بسیار ضعیف مسی‌ها مقابل هوادار نوعی هموار کردن راه برای صعود هوادار به لیگ برتر علیه صعود بادران بوده است!

در همین خصوص یک منبع آگاه به «کرمان ساکر» می‌گوید: ابتدا اینکه هوادار هنوز لیگ برتری نشده است و مطرح کردن خرید امتیاز این تیم در شرایطی که هنوز صعودی به لیگ برتر قطعی نشده، در نوع خود جالب است. اما از سوی دیگر این موضوع بیشتر از اینکه به واقعیت نزدیک باشد، جریانی از سوی تیم‌های رقیب هوادار بر علیه صعود این تیم است که قصد دارند انگیزه بازیکنان هوادار را پایین بیاورند و در نهایت به هدف خود برسند و در این خصوص می توان گفت که از وجود مس مایه گذاشته اند تا علیه یکدیگر جنگ روانی ایجاد کنند.

این منبع آگاه تاکید کرد: مطرح کردن خرید امتیاز در کرمان می تواند جنبه برداشتن فشارها از روی ناکامی مس را هم داشته باشد. در حالی که مس سرنوشت را در دستانش داشت و خیلی راحت می توانست به لیگ برتر صعود کند اما حالا مطرح کردن خرید امتیاز هیچ رنگی از واقعیت ندارد و صرفا برای چند روز می تواند فشارها را از روی این ناکامی سنگین کاهش بدهد و هیچ بحث جدی در این خصوص مطرح نیست.

نظرات

نظر دهید