احتمال صعود مس بعد از برد هوادار کم نخواهد بود

بجنگید تا معجزه اتفاق بیفتد

احتمال صعود مس بعد از برد هوادار کم نخواهد بود

مس در بازی فینال گونه مقابل هوادار می‌تواند رقابتش را برای دومین فصل متوالی به هفته آخر بکشاند و آنموقع احتمالات نیز قطعا برای صعود این تیم بالاتر خواهد رفت.

به گزارش کرمان ساکر، اگر مس از صعود به لیگ برتر ناامید شود، تا دوشنبه شب باید به انتظارش نشست. اما خسته کننده‌ترین حالت که ناکامی مس در صعود به لیگ برتر است، آن روی سکه حالت کاملا متفاوتی دارد که باعث شده کرمان همچنان نتایج لیگ یک در هفته‌های پایانی را با نگاهی ملتمسانه دنبال کند. مس در صورت شکست و حتی تساوی در کرمان شانسش را برای صعود از دست می‌دهد اما در ماراتن صعود، هر سه امتیاز در هفته‌های پایانی از سوی مدعیان به دگرگونی معادلات برای دو تیم خوشبخت منجر می‌شود و مسی‌ها اگر باور به خوشبختی دارند، نباید هیچ نیرویی را قوی‌تر از نیروی ذهن خود بدانند.

تعریفی که در حال حاضر در کرمان برای صعود مس وجود دارد، اینکه یک معجزه به زجر هفت ساله پایان می‌دهد. هیچ معجزه‌ای اما قطعا بدون جنگیدن در نبردی که مسئولیت پذیری بی نهایتی را طلب می‌کند، ممکن نیست و مس اگر قصد دارد نتایج عالی در 23 هفته‌ی زیبای ابتدایی‌اش را به شکستن طلسم فوتبال کرمان برساند، باید با جمع کردن سه امتیاز در بازی هوادار که جایگاه صعود را از تیم رضا عنایتی هم می‌گیرد، وارد هیجان و التهاب هفته پایانی برای ثبت تصاویر رویایی شود.

مسی‌ها و فرهاد کاظمی مطمئنا بارها جدول و بازی‌های باقی مانده‌ی مدعیان را با دقت بررسی کرده‌اند و دیده‌اند که با بردن هوادار، دارای شانس بسیار خوبی در هفته پایانی هستند. مصاف مستقیم فجر و شاهین، استرس این روزهای بادران بعد از عدم کسب سه امتیاز در دو هفته اخیر مقابل پایین جدولی‌ها و بازی هفته پایانی این تیم مقابل ملوان باعث می‌شود شانس مناسبی برای صعود مس در آخرین بازی‌اش در اهواز وجود داشته باشد.

شکی نیست که سرنوشت روی کاغذ برای مس نسبت به دیگر تیم‌ها از اختیارش خارج است اما زمانی که مس گوی سرنوشت را از رقیبانش بگیرد، نیرویی بیشتر برای رقم زدن سرنوشت در اختیار می‌گیرد. صعود مس به دست احتمالات سپرده شده و کنکاش در احتمالات یک نتیجه نامعلوم دارد که باید به انتظارش نشست. برای کرمان فردا شب همه چیز یا باید برای هفتمین سال متوالی فراموش می‌شود یا سرنوشت به میان التهابات هفته آخر کشیده می‌شود.

نظرات

نظر دهید