افتتاح آکادمی گل‌گهر با امضای رییس فدراسیون (عکس)

افتتاح آکادمی گل‌گهر با امضای رییس فدراسیون (عکس)

آکادمی فوتبال گل گهر سیرجان با حضور رییس فدراسیون فوتبال در سیرجان به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش کرمان ساکر، شهاب الدین عزیزی خادم بعد از بازدیدی که از ورزشگاه اختصاصی مس کرمان داشت، به همراه مقامات ورزش و فوتبال استان کرمان راهی سیرجان شد تا در افتتاحیه آکادمی فوتبال گل گهر شرکت داشته باشد.

عزیزی خادم در بدو ورود به سیرجان مورد استقبال مقامات سیاسی سیرجان و مدیران ارشد شرکت گل گهر قرار گرفت و مستقیما راهی مجموعه ورزشی اختصاصی گل گهر شد تا مراس افتتاحیه آکادمی گل گهر آغاز شود.

رییس فدراسیون فوتبال در سخنان خود گفت: امروز می‌بینم در سیرجان، غیر از تیم آقایان، تیم بانوان هم افتخار آفرین است و یک رویکرد دیگر که در فدراسیون دنبال می‌کنیم نگاه عدالت محور به فوتبال آقایان و بانوان است.

وی ادامه داد: یکی از بحث‌های اصلی فدراسیون، استعدادیابی است و به دنبال یک فضای عدالت‌محور هستیم تا هیچ استعدادی نادیده گرفته نشود.

عزیزی‌خادم بیان داشت: کاری که در سیرجان انجام شد، جسارت فدراسیون را بیشر کرد که براساس الزامات در بحث استعدادیابی کار کند.

رئیس فدراسیون فوتبال با اعلام اینکه متأسفانه تیم‌های پایه هیچ‌گاه دیده نشده اند، گفت: قطعاً ما در این حوزه برنامه داریم و به دنبال این هستیم که همه ملزم به افتتاح آکادمی شوند.

نظرات

نظر دهید