بچه‌های کرمان و ماموریت تسکین مس

فرصتی بزرگ برای آینده‌

بچه‌های کرمان و ماموریت تسکین مس

مس نوین در سه بازی باقی مانده برای هدفی جز اثبات شایستگی به کرمان به زمین نمی‌آید. در شرایطی که ماموریت بچه‌های این شهر برای صعود به پلی آف با توجه به ناکامی‌های مس کرمان در لیگ یک، حساس‌تر هم شده است.

به گزارش کرمان ساکر، با شکست دیشب مس کرمان، حالا تمام جذابیت‌ها به لیگ دو معطوف می‌شود و رقابت نفسگیر و بسیار نزدیک مس نوین در کورس صعود به لیگ یک باعث می‌شود که هواداران فوتبال کرمان با ناامیدی از صعود مس به لیگ برتر، چشم انتظار شور و موفقیتی باشند که بچه‌های مس نوین با صبوری برای رسیدن به آن تلاش کرده‌اند.

رمز موفقیت مس نوین تا به اینجای فصل در ثبات خلاصه می‌شود که علاوه بر نتیجه گیری و کسب امتیازهای مهم، این تیم از نظر ذهنی هم وضعیت نرمالی داشته و این باعث یک روند آهسته و پیوسته برای اثبات شایستگی شده است. مس نوین بی دغدغه تر از سال‌های قبل، تمام تمرکز و فکرش را در زمین می‌گذارد و خوشبختانه به بی انگیزگی های ویران کننده هم مبتلا نشده تا در نقطه‌ای بسیار جذاب و البته حیاتی قرار داشته باشد.

در شرایطی که فوتبال شهر کرمان حال و روز بدی به واسطه ناکامی‌های چندین سال مس دارد، عملکرد و موفقیت مس نوین می‌تواند نقش تسکین یک روحِ زخمی را برای مس ایفا کند و کمی از اندوه ناکامی احتمالی و تکراری را از روی دوش کرمان بردارد. این شاید مهمترین دلیلی هم باشد که بچه‌های مس نوین را به تکمیل یک موفقیت بزرگ به انگیزه بیشتری وادار می‌کند و آن‌ها برای اینکه فریادهای بی سود سال‌های گذشته خود را به گوش کرمان برسانند، نیاز بالایی به رقم زدن یک اتفاق مهم و قابل توجه دارند.

هیچ چیزی نباید در سه بازی باقی مانده باعث سلب تمرکز از مس نوین شود. بعید هم به نظر می‌رسد تیمی که با جدیت و جذابیت تمام به روزهای کنونی رسیده، به راحتی از جنگ پایانی پا پس بکشد و کرمان امیدوار است که همچنان تصاویر ثبت شده از مس نوین و بچه‌هایش، با لبخند و موفقیت منتشر شود. ماموریت در ابتدا تسکین روح است اما در آینده هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد؛ تنها در صورتی که بتوان سند یک صعود را با قاطعیت به کرمان نشان داد!

نظرات

نظر دهید