مهدی: امیدوارم پیش‌بینی‌ها از سوی مقامات درست باشد

مهدی: امیدوارم پیش‌بینی‌ها از سوی مقامات درست باشد

مسئول برگزاری بازی های لیگ برتر ابراز امیدواری کرد که لیگ آینده برای تیم ها با کمترین ضرر برگزار شود.

به گزارش کرمان ساکر، سهیل مهدی در مورد مسابقات جام حذفی نیز بیان کرد: 4 مسابقه دیگر باقی مانده و امیدوارم شایسته ترین تیم با توجه به اینکه نماینده ایران در آسیا خواهد بود، قهرمان شود.

وی در واکنش به تعطیلات پیاپی لیگ و ضرری که به تیم ها از نظر فنی وارد می کند، عنوان کرد: من خودم هم واقعا موافق این داستان هستم. تیمی که در کوران مسابقات است و برای ماندن، قهرمانی و ... می جنگد، با این شرایط ضرر می کند ولی این برنامه از بیرون به ما تحمیل شد. یک دفعه دید که فیفا بازی هایش را متمرکز کرد و همینطور لیگ قهرمانان آسیا. یا اردوهای تیم های. امیدوارم در فصل آینده پیش بینی های درستی از سوی نهادهای بالادستی انجام شود. تقریبا اگر اینطور شود ما 90 درصد مشکلی نخواهیم داشت.

از مهدی در رابطه با بازی های تیم ملی در شهریورماه پرسیده شد و اینکه شرایط برنامه ریزی لیگ 21 چطور می شود. او در واکنش به این سوال بیان کرد: شهریورماه لیگ تعطیل است. ما باید به فکر روزهای فیفا از مهرماه به بعد باشیم. باید بر این اساس برنامه ریزی کنیم. تیم ملی خط قرمز ماست ولی سعی می کنیم کمترین نگرانی را برای تیم ها فراهم کنیم.

او در واکنش به سوال دیگری که بازی های لیگ قهرمانان آسیا هم در همین مقطع برگزار خواهد شد، اضافه کرد: براساس برنامه ریزی بازی ها به صورت همزمان برگزار نمی شود و نگرانی ای بابت این موضوع وجود ندارد.

نظرات

نظر دهید