تیم جذاب باشگاه مس در آستانه فروپاشی

صادقی حمایت ندید و می‌رود

تیم جذاب باشگاه مس در آستانه فروپاشی

هندبالیست‌های مس کرمان احتمالا بعد از سرمربی خود راه جدایی از این تیم را در پیش خواهند گرفت.

به گزارش کرمان ساکر، تیم هندبال مس کرمان با وجود حذف از مرحله گروهی رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا در عربستان، نمایش خوب و غیورانه‌ای را از خود به جا گذاشت و شاید اگر کمی خوش شانسی در بازی الکویت و کمی هم دقت و تمرکز در بازی الدحیل از سوی مسی‌ها رعایت می‌شد، آن‌ها به حضورشان در عربستان برای رقابت در نیمه نهایی ادامه می‌دادند اما به هر حال این تیم با شایستگی از دور رقابت‌ها کنار رفت و بعد از انجام بازی پنجم و ششمی باید به ایران برگردد.

اما بعد از بازی‌ها و بازگشت مسی‌ها به کرمان، احتمال دارد اتفاقات مختلفی پیرامون این تیم رخ بدهد و این شاکله از دست برود. مهمترین تهدید برای تیم هندبال مس شاید مربوط به نارضایتی شدید حمید صادقی سرمربی موفق این تیم باشد که به نوعی با سیلی صورت خودش و تیمش را سرخ نگه داشته و اصلا از رفتار و حمایت‌های باشگاه راضی نیست.

صادقی که پیشنهادهای بسیار خوبی از تیم‌های دیگر دارد، شاید بلافاصله بعد از بازگشت به ایران با تیم دیگری قراردادش را امضا کند و بعد از دو سال هدایت تیم مس، از جمع نارنجی پوشان جدا شود. دیگر بازیکنان مس نیز چنین شرایطی دارند و آن‌ها با گلایه از عدم حمایت از سوی باشگاه، احتمالا راه جدایی در پیش خواهند گرفت.

مسی‌ها قبل از اعزام به عربستان با مشکلات زیادی روبرو بودند و در فرودگاه کرمان نیز با ناراحتی شدید از بی توجهی سرپرست باشگاه مس صحبت می‌کردند که به نظر می‌رسد اگر مس با حمایت کاملی از سوی باشگاه روبرو می‌شد، در آسیا نیز شرایط بهتری برای نتیجه گیری داشت اما یکی از دلایل حذف تلخ در عربستان، شاید همین بی توجهی باشگاه باشد. جالب است که این تیم ساعاتی قبل از ترک کرمان به سوی تهران و بعد از چند روز معطلی از سوی باشگاه برای پرداخت هزینه البسه، موفق شد البسه را تهیه کند و به شکلی دقیقه نودی و با عجله به تهران رفت.

تیم جذاب و دوست داشتنی باشگاه مس که در دو سال اخیر با یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی توانسته بار دیگر هندبال کرمان را در سطح کشور به رده اول برساند، حالا در آستانه فروپاشی است و مشخص نیست آیا این موضوع برای باشگاه مس که سال کابوس واری را سپری می‌کند، اهمیت دارد یا خیر!

نظرات

نظر دهید