اتفاقات مضحک؛ سرآسیایی به رفسنجان بازگشت!

اتفاقات مضحک؛ سرآسیایی به رفسنجان بازگشت!

مربی جدید مس کرمان تنها سه روز در کنار رضا مهاجری حضور داشت و بار دیگر در کنار محمد ربیعی خواهد بود!

به گزارش کرمان ساکر، ابتدای هفته بود که با دستور اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس، مجتبی سرآسیایی دستیار محمد ربیعی در مس رفسنجان به کادرفنی مس کرمان ملحق شد تا شاید بحران فنی و روانی در مس از این تیم رخت بر ببندد اما مس در مقابل بادران هم شکست تلخی را تجربه کرد و یکی از بازی های سرنوشت ساز خود را در راه صعود به حریف مستقیمش باخت تا از صعود به لیگ برتر فاصله بگیرد.

این حضور که طبیعی بود در کوتاه مدت برای مس اثربخش نخواهد بود، یک تصمیم و تغییر احساسی و بی اثر تلقی می‌شود و در حالی که خودِ سرآسیایی و رفسنجانی‌ها و همچنین مهاجری تمایلی به حضور وی روی نیمکت مس کرمان نداشتند، اما این مربی جوان به کرمان آمد تا در بازی بادران، به مهاجری کمک کند که البته حضورش بی ثمر بود.

حالا گفته می شود سرآسیایی از سعدمحمدی درخواست کرده که به رفسنجان برگردد و در کنار محمد ربیعی به ادامه کار در لیگ برتر مشغول باشد. مدیرعامل شرکت مس هم که به نظر می رسد به صعود مس امیدوار نیست، با این درخواست موافقت کرده و بدین ترتیب یکی از عجیب ترین و در عین حال کوتاه ترین تغییرات این فصل را در مسیر رفت و برگشت مس رفسنجان-مس کرمان می بینیم که بی پرده و رک اگر بخواهیم آن را خلاصه کنیم، بسیار «مضحک» است!

در رابطه با نیمکت مس کرمان، همچنان بلاتکلیفی وجود دارد و همه در کرمان دچار کلافگی شده اند و دقیقا کسی نمی داند در بازی ملوان، چه کسی مس را هدایت می کند. مهاجری، عاشوری یا حتی خودِ سعدمحمدی؟!

نظرات

نظر دهید