گل‌گهر با گلزن جدیدش از مشهد خط و نشان کشید (عکس)

شکاری تشنه درخشش

گل‌گهر با گلزن جدیدش از مشهد خط و نشان کشید (عکس)

سیرجانی‌ها امیدوارند گلزنی‌های رضا شکاری در مشهد، حاوی پیامی مبنی بر انگیزه او برای درخشش در بازی‌های باقی مانده و سرنوشت ساز لیگ برتر باشد و این مهاجم را در لیست گلزنان بازی‌های رسمی هم ببینند.

به گزارش کرمان ساکر، رضا شکاری یکی از استعدادهای بدشانس فوتبال ایران است که در سال‌های اخیر اصلا آنطور که باید و شاید فرصت درخشش و نمایش توانایی‌های فنی خود را نداشته و نام او بیشتر از آنکه با گلزنی‌ها و تاثیرگذاری در ترکیب تیم‌هایش منتشر شود، عمدتا با مشکلات مربوط به عقد قراردادهایش در اذهان جا افتاده و در این بین فقط زمان برای او بیهوده سپری شده و شاید فوتبال ایران نیز از رونمایی از یک ستاره درخشان در ترکیب تیم‌های اروپایی محروم مانده باشد.

شکاری با گذر از دوران بد و دوری از زمین رسمی بازی، از نیمه‌های لیگ بیستم به لیست امیر قلعه نویی در گل گهر اضافه شده و به تازگی با تبرئه شدن در پرونده‌اش با باشگاه تراکتور، توانسته مجوز حضور در زمین با پیراهن گل گهر را بگیرد. او بلافاصله بعد از حل شدن مشکلش با تراکتور، از سوی قلعه نویی در ترکیب گل گهر نیز به کار گرفته شد و سرمربی گل گهر نشان داد در مورد شکاری و استفاده از توانایی‌های او در خط حمله، لحظه‌ها را از دست نمی‌دهد و شکاری یک نیمه در بازی پدیده پیش از تعطیلات لیگ فرصت پیدا کرد که با حال و هوای بازی رسمی دوباره خو بگیرد.

مهاجم جدید گل گهر در بازی رسمی با پدیده نتوانست باعث پیروزی و مانع شکست گل گهر شود اما در روزهای تعطیلی لیگ که اردوی گل گهر در مشهد برگزار شد، نشان داده مترصد فرصت‌های بیشتر است و برای کمک به گل گهر، انگیزه‌های زیادی دارد. شکاری در بازی اخیر با پدیده که در جریان یک تورنمنت سه جانبه برگزار شد، یکی از دو گل تیمش را زد و در بازی دیروز مقابل ذوب آهن هم دو بار علیه تیم سابقش گلزنی کرد تا آمادگی خود را بعد از دوری‌های مکرر از شرایط مسابقه به نمایش بگذارد.

گلزنی‌های شکاری در مشهد، وزن هجومی گل گهر را برای بازی‌های رسمی بالاتر می‌برد و قلعه نویی را در کورس حساسی که برای کسب سهمیه پیش رو دارد، امیدوارتر می‌کند. خصوصا که گل گهر در دو بازی آینده باید مقابل استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی قرار بگیرد و قلعه نویی به کیفیت شکاری در خط حمله تیمش به شدت احتیاج دارد. در حالی که مهاجمان گل گهر در بازی‌های اخیر این تیم در لیگ برتر، با گلزنی و دروازه حریفان فاصله داشتند و در چنین شرایطی، طبیعی بود که گل گهر به سه امتیازهای کلیدی هم نرسد.

شکاری در بازی‌های تدارکاتی در مشهد، احتمالا اطمینان لازم را به قلعه نویی داده که آماده مصاف‌های حساس در ورزشگاه آزادی و سپس مقابل دیگر حریفان در مسیر کسب سهمیه است و بی تردید زمانی که وارد شدن توپ‌هایش به دروازه پدیده و ذوب آهن را دیده، اعتماد به نفس بیشتری هم به وجودش تزریق کرده که گل گهر و قلعه نویی از این اتفاق مسرور هستند. آتش گلزنی‌های منشا مدت‌هاست که فروکش کرده و بر علیه حریفان به گل گهر کمک نمی‌کند و حالا شکاری می‌تواند از سوی قلعه نویی برای ورود به ترکیب گل گهر مدیریت شود و در نهایت ژنرال نیز ثمره اعتمادش را به این مهاجم ببیند.

برای نمایش واضح‌تر انگیزه‌های شکاری، شاید این تصویر از دوربین ابولفضل امیرزاده عکاس باشگاه گل گهر کافی باشد. او آرامش را تمام و کمال در فوتبالش ندیده، اما قلعه نویی و گل گهر این فرصت را برای او فراهم کرده‌اند که بتواند در جهت منفعت تیم و در نهایت منفعت سیرجان، بی پروا به سوی دروازه حریفان حرکت کند.

نظرات

نظر دهید