تیم سراج به سه امتیاز از بازی مستقیم محکوم است

تیم سراج به سه امتیاز از بازی مستقیم محکوم است

راه بازگشت شهرداری بم به بقا در لیگ دو از بازی امشب مقابل میلاد تهران می‌گذرد.

به گزارش کرمان ساکر، شکست در بازی هفته گذشته مقابل سردار بوکان باعث شد شهرداری دوباره در جدول گروهش قعرنشین شود. شکست در بازی مستقیم مقابل یکی از دو رقیب در قعر جدول که تاثیرات منفی آن در جدول نمایان شد و در ادامه نیز اگر شاگردان بهنام سراج نتوانند این نتیجه را جبران کنند، شرایط بسیار بدی برای فوتبال بم قابل تصور خواهد بود.

اما آنچه که در شرایط فعلی به شهرداری کمک می‌کند، امید و انگیزه برای آینده است. بهنام سراج بعد از تغییرات متوالی روی نیمکت شهرداری بم، احتمالا آخرین فردی است که این تیم را در بازی های این فصل لیگ دو هدایت می کند و ماموریتی نیز جز بقای این تیم ندارد.

امیدواری برای شهرداری از آنجایی بالاتر می رود که این تیم امشب در مقابل میلاد مهر تهران دیگر رقیب مستقیم خود قرار می گیرد و میزبان این تیم است. در حالی که میلاد مهر با 17 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد، شهرداری با سه امتیاز کمتر در قعر جدول است اما شاگردان سراج می توانند با کسب سه امتیاز حیاتی از این بازی و با تفاضل گل بهتر جای این تیم را بگیرند.

دیگر تیم قعر جدول، سردار بوکان است که امشب با نفت امیدیه مصاف می دهد. نفتی که در بیم و امید رای کمیته انضباطی است اما بی توجه به احتمال کسر امتیاز، همچنان می خواهد رده دوم جدول و صعود به پلی آف را در اختیار داشته باشد و در این راه چاره ای جز پیروزی در بوکان ندارد؛ اگرچه سردار بوکان که هفته گذشته شهرداری بم را شکست داد، کاملا به شرایط وخیم خود آگاه است و به هر صورت، این بازی هم برای بالای جدول و هم برای پایین جدول اهمیت بالایی دارد.

نظرات

نظر دهید