شکست سنگین گل‌گهر در روز بازگشت تارتار

شکست سنگین گل‌گهر در روز بازگشت تارتار

تیم فوتبال گل گهر سیرجان در مصافی مقابل پیکان در تهران شکست سنگینی را متحمل شد.

به گزارش کرمان ساکر، در حالی که بازی‌های لیگ برتر به دلیل حضور تیم ملی در بحرین و مقدماتی جام جهانی تعطیل است اما تمرینات تیم ها برای حفظ آمادگی در حال برگزاری است و در این بین تیم‌هایی که تعداد بازیکنان ملی پوش کمتری دارند یا حتی بازیکنی در تیم ملی ندارند، می توانند از فرصت تعطیلات کوتاه برای آمادگی هرچه بیشتر در مقطع پایانی لیگ استفاده کنند.

در این بین بازی های تدارکاتی نیز در دستور کار تیم ها قرار گرفته است. دیروز دو تیم گل گهر سیرجان و پیکان تهران در کمپ الیاف به مصاف هم رفتند؛ دیداری که مهدی تارتار چهره ویژه آن بود و او بعد از استعفای خود از هدایت خودروسازان، بار دیگر به نیمکت تیمش بازگشته تا در بازی های پایانی لیگ، یک تیم قعر نشین را هدایت کند.

بازگشت تارتار به نظر می رسید انگیزه مضاعفی به پیکانی ها برای رویارویی با تیم امیر قلعه نویی داده و آن ها در دیداری که گل گهر میزبانی آن را به عهده داشت، سه بار دروازه گل گهر را باز کردند تا در حضور مجدد سرمربی خود شکست سنگینی را به گل گهر تحمیل کنند.

گل گهر احتمالا در روزهای آینده راهی مشهد خواهد شد تا اردوی تدارکاتی خود را در این شهر برپا کند. این در حالی است که تورنمت چهارجانبه مشهد که قرار بود با حضور گل گهر، پدیده، ذوب آهن و پیکان در ورزشگاه امام رضا برگزار شود، به دلیل درخواست آستان قدس مبنی بر پرداخت هزینه اجازه ورزشگاه برای انجام چهار جانبه، به احتمال زیاد لغو می شود.

نظرات

نظر دهید