مس نوین روحیه می‌خواهد، ولی نه با جنجال‌!

نیمکت شاکی و لزوم دوری از گزند رقیبان

مس نوین روحیه می‌خواهد، ولی نه با جنجال‌!

مدعی بودن مس نوین در لیگ دو هر اندازه که جذاب است اما تنش برای هفته‌های آخر به دلیل همین مدعی بودن نیز برای این تیم قابل پیش بینی است.

به گزارش کرمان ساکر، مس نوین با هدایت فرزاد حسینخانی بر خلاف سال‌های گذشته که تقریبا از نیمه‌های فصل هیچ رمق و روحیه‌ای برای ادامه مسیر نداشت، در این فصل خود را در حد یک تیم مدعی و گردن کلفت معرفی کرده و حمایت‌های بسیار خوب مالی و امکاناتی از این تیم باعث تزریق روحیه عالی به وجود تیم لیگ دویی باشگاه مس شده که کرمانی‌ها امیدوارند بچه‌های این شهر در پایان فصل بتوانند شایستگی‌های خود را به بهترین شکل ممکن ثابت کنند.

نتایج مس نوین در این فصل به هیچ عنوان از نگاه‌ها دور نمانده و یک روحیه‌ی تیمی قطعا شکل گرفته که این تیم را در جنگ بالای جدول قرار داده اما با صرف نظر از قدرت مس نوین، نیمکت این تیم در طول فصل حاشیه‌های زیادی داشته که با حساس‌تر شدن بازی‌ها در نیم فصل دوم، این حواشی بیشتر هم شده است. دعوت به آرامش ابتدا از سرپرست و سرمربی تیم باید به نیمکت برسد اما زمانی که سرپرست تیم چندین جلسه از حضور روی نیمکت محروم می‌شود و دستیاران حسینخانی نیز در پرونده خود بارها اخراج را ثبت کرده‌اند، نمی‌توان یک نیمکت را آرام و صبور دانست.

بحث اعتراض و انتقاد شدید به داوری با وارد کردن اتهام و زبان صریح برای ایجاد تقابل لب خط کاملا متفاوت است و در این بین شخصیت باشگاه مس نیز به چالش کشیده می‌شود. این حواشی همچنین در هفته‌های آخر و در شرایط حساس جدول برای مس نوین که می‌خواهد مدعی باشد، می‌تواند دستمایه‌ای برای استفاده رقیبان علیه این تیم هم باشد که چه بهتر حسینخانی در هفته‌های پایانی لیگ دو، از کنار زمین در نزدیک‌ترین فاصله با شاگردانش به هدایت آن‌ها بپردازد، نه از روی سکوها !

شاید بهترین مثال برای مس نوین، مربوط به بازی فصل قبل این تیم مقابل خیبر باشد که شکست سنگین خانگی خیلی زود زمینه را برای سو استفاده تیم‌های بالای جدول فراهم کرد و در حالی که مس نوین اصلا در بین مدعیان حضور نداشت اما پایش به شکل غیر منصفانه‌ای به مسئله باز شد اما حالا که این تیم پتانسیل حضور در جمع مدعیان را تا روز آخر دارد، رقیبان به راحتی از کنار حواشی و گاهی اتهامات نیمکت مس نوین به داوران و تیم‌ها عبور نمی‌کنند و چه بهتر که این نیمکت شلوغ، از ضرر بزرگ قبل از ورود به میدانِ جنگ هفته‌های پایانی جلوگیری کند.

نظرات

نظر دهید