ناکامی ناباورانه فولاد در لحظات پایانی

پنالتی فوق مشکوک رویاها را برد

ناکامی ناباورانه فولاد در لحظات پایانی

جمعه شب، 17 اردیبهشت، برای کرمان با تلخی وصف ناپذیری به پایان رسید.

به گزارش کرمان ساکر، تیم‌های فولاد زرند و گهر زمین سیرجان در لیگ یک فوتسال همچنان برای صعود به مرحله بعدی امیدوار هستند اما تیم فولاد سیرجان بعد از شکست سنگین هفته گذشته در خارج از خانه، دیشب چاره‌ای جز پیروزی مقابل تیم رده دوم یعنی زندی بتن کلاردشت نداشت.

فولاد در گروه چهارم با 17 امتیاز در رده سوم جدول قرار داشت و با دو امتیاز کمتر نسبت به حریف، با اطلاع کامل از محکومیت خود به پیروزی خانگی وارد زمین شد.

این دیدار که به صورت زنده از صفحه اینستاگرامی «کرمان ساکر» روی آنتن مجازی رفت و علاقمندان به فوتسال توانستند از جریان این بازی حساس باخبر شوند، در نیمه اول با وجود حملات فولاد بدون گل پایان یافت.

در نیمه دوم اما دامنه حملات فولاد برای رسیدن به گل، گسترده تر شد و این تیم توانست با شوت دیدنی و مهارنشدنی حسن رام به گل برسد تا بخش زیادی از استرس را از روی دوش خود بردارد و به حریفش تحمیل کند.

این بازی نفسگیر و درگیرانه تا لحظات پایانی با همین یک گل به سود فولاد جریان داشت و شاگردان مهدی هادی زاده در یک قدمی صعود شیرین به مرحله بعدی بودند اما حریف که روی به پاور پلی آورده بود، با سوت عجیب و مشکوک داور بازی که اعتقاد داشت توپ در محوطه جریمه به دست بازیکن فولاد خورده، به پنالتی مهمی دست پیدا کرد و بازیکن کلاردشتی با ضربه ای محکم بازی را به تساوی کشاند.

در لحظات پایانی بازی، فولادی ها در یک صحنه تا آستانه گل دوم پیش رفتند اما درخشش دروازه بان حریف مانع بزرگی برای صعود فولاد بود که همه چیز را در یک دقیقه پایانی و با سوت داور بازی از دست داد.

فولاد حالا برای دومین سال متوالی و با وجود هزینه‌هایی که برای صعود انجام داده، از لیگ برتری شدن بازماند و بازیکنان و اعضای این تیم با اندوه فراوان سالن تلاش کرمان را ترک کردند.

نظرات

نظر دهید