شب تلخ مس کرمان با گل کمیاب

شب تلخ مس کرمان با گل کمیاب

صدرنشین لیگ یک باز هم در خانه و مقابل تیم میانه جدولی اما چغر خوشه طلایی ساوه شکست خورد.

به گزارش کرمان ساکر، دیشب در آغاز هفته بیست و سوم رقابت های لیگ یک، دو تیم مس کرمان و خوشه طلایی ساوه در ورزشگاه باهنر به مصاف هم رفتند. در این بازی پر سرعت که به نظر می‌رسید هر دو تیم به دنبال سه امتیاز هستند، شاهد خلق فرصت‌هایی از سوی هر دو تیم بودیم که در پایان نیمه اول هیچ توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.

اما در نیمه دوم، مسی ها کاملا روی یک ضربه شروع مجدد غافلگیر شدند. در حالی که سجاد بیرانوند دروازه بان مس تصور نمی کرد که حسن مرادی فر مدافع خوشه طلایی با دقت و در کمال حیرت توپ را از زمین خودی به سوی دروازه‌اش بفرستد، ناگهان این شوت استثنایی دور از دستان دروازه بان مس وارد دروازه شد تا مسی ها که در شروع نیمه دوم تحرکاتی روی دروازه حریف ایجاد کرده بودند، در شوک گل خورده دقایق باقی مانده را سپری کنند.

تعویض های رضا مهاجری در ادامه بازی عملا نتوانست کمکی به تغییر روند بازی مس بکند و این خوشه طلایی بود که با حضور پر تعداد در محوطه جریمه خود، با چنگ و دندان از گل زده و ارزشمندش محافظت کرد و در پایان موفق شد سه امتیاز حساس را از مس در کرمان بگیرد.

این سومین شکست متوالی مس در خانه بود که باعث می شود در صورت پیروزی رقیبان در بازی های امشب، صدرنشینی این تیم با تهدید روبرو شود.

نظرات

نظر دهید