امیدواری برای فولاد زرند و گهر زمین همچنان بالاست

شب خوب کرمانی‌ها در خارج از خانه

امیدواری برای فولاد زرند و گهر زمین همچنان بالاست

آخر هفته برای تیم‌های کرمانی در لیگ یک فوتسال شیرین بود.

به گزارش کرمان ساکر، دیشب علاوه بر برگزاری بازی‌های لیگ برتر فوتسال کشور که با حساسیت بسیار بالایی دنبال می‌شود، در لیگ یک هم بازی‌ها در گروه‌های اول و دوم برگزار شد.

در گروه اول تیم فولاد زرند ایرانیان در کرمانشاه به مصاف خانه بعثت رفت و به تساوی 2 بر 2 دست یافت. علی شجاعی و حسین اکبرزاده برای فولاد گلزنی کردند تا با توجه به قرعه استراحت برای تیم عقاب نیروی هوایی تبریز، فولاد با 18 امتیاز به رده دوم صعود کند و حالا برای صعود به مرحله بعد، سرنوشت را در دست گرفته است.

در گروه دوم اما تیم گهر زمین در امیدیه جشنواره ای از گل به راه انداخت و با نتیجه 7 بر 2 از سد نفت گذشت. امیر نصر الله زاده دو گل، میلاد چراغی دو گل، حسین حیدری، پیمان حفیظی و پوریا گلشنی برای گهر زمین گلزنی کردند. شاگردان حسین افضلی با کسب این سه امتیاز حیاتی، 23 امتیازی شدند و همچنان در رده سوم جدول باقی ماندند اما در صورت پیروزی در بازی فوق حساس مقابل پاس تهرانِ صدرنشین، در یک قدمی صعود از گروه قرار خواهند گرفت.

امشب در گروه چهارم تیم فولاد سیرجان در آخرین بازی خود مهمترین مصاف این فصل را برگزار خواهد کرد و مقابل تیم رده دومی زندی بتن کلاردشت، به چیزی جز سه امتیاز برای صعود و گرفتن جای این تیم در جدول نیاز ندارد.

نظرات

نظر دهید