سعیده ایرانمنش: آینده دختران فوتسالیست کرمان روشن است

سعیده ایرانمنش: آینده دختران فوتسالیست کرمان روشن است

لیگ برتر فوتسال بانوان برای دختران کرمانی به پایان رسید اما سرمربی این تیم نگاهی امیدوارانه به آینده تیمش دارد.

به گزارش کرمان ساکر، سعیده ایرانمنش در پایان بازی های دور گروهی این فصل لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در رابطه با سطح مسابقات گفت: بهرشکل شرایط کرونا برروی سطح مسابقات این فصل کاملا اثرگذار شده بود و دو گروهی شدن مسابقات قطعا به کم شدن کیفیت این بازی ها می انجامید و بازی ها را از حالت لیگ خارج می کرد.

ایرانمنش افزود: به واسطه همین شرایط کرونایی و نامشخص بودن زمان آغاز مسابقات، تیم ها شرایط آماده سازی پیش فصل خوبی نداشتند و بسیاری از تیم ها از جمله تیم ما با مصدومیت نفرات مواجه می شدند که در کنار مصدومیت بدنی متاسفانه ابتلا به کرونا نیز به مشکلات بازیکنان و تیم ها نیز اضافه شده بود.

سرمربی تیم فوتسال دختران مس با انتقاد از تعداد زیاد تیم های لیگ برتر و انصراف این تیم ها از برگزاری مسابقات خود گفت: برای من نامشخص است چرا سازمان برگزاری مسابقات قصد دارد به هر اجباری که شده است با حضور تعداد زیاد و در حدود 14 تیم مسابقات را برگزار کند؟! من فکر می کنم کمیت زیاد تیم ها کیفیت مسابقات را کم می کند و همین تعداد زیاد تیم هاست که سبب می شود بازی های بسیاری به دلیل انصراف و عدم حضور تیم ها لغو شود و این موضوع نیز به کیفیت کلی مسابقات لطمه وارد می کند.

ایرانمنش در رابطه با وضعیت این فصل تیم خود نیز گفت: ما با تیم صدرصد بومی که میانگین سنی 21 سال داشت در مسابقات شرکت کردیم و اعتماد خودمان را به دختران جوان استان بهترین دست آورد خودمان می دانیم چراکه آینده این تیم بسیار روشن است.

وی افزود: این رویه از سال گذشته آغاز شده بود و بچه های ما با تجربه فصل قبل خود، در این فصل نتایج بهتری گرفتند و مطمئن باشید با تجربه این فصل هم در سال آینده بهتر نتیجه می گیرند و با اضافه کردن یکی، دو بازیکن بزرگ یقین داشته باشید که این تیم در فصول آینده نتایج فوق العاده ای خواهد گرفت.

سرمربی تیم فوتسال دختران مس کرمان از ادامه برنامه های استعدادیابی در سطح استان خبر داد و گفت: متاسفانه شرایط کرونایی دست ما را بسته است و سبب شده که همانند سال های قبل نتوانیم در تمام استان طبق برنامه ریزی استعدادیابی کنیم اما اکنون سالن بهرامپور را برای گزینش بازیکن در اختیار داریم و اگر امکانات بیشتری برای اعزام دختران علاقه مند به فوتسال از سراسر استان به شهر کرمان وجود داشته باشد قطعا برنامه استعدادیابی ما قوی تر دنبال خواهد شد.

وی در پایان از حمایت های باشگاه مس کرمان در این فصل از تیم خود تشکر کرد و گفت: در فصلی که گذشت حمایت خیلی بیشتری از تیم ما انجام گرفت و بچه های ما دلگرمی بسیار بیشتری نسبت به این حمایت در طول بازی ها داشتند که جا دارد از مدیران باشگاه و مدیران شرکت مس تشکر ویژه ای داشته باشم.

تیم فوتسال دختران مس کرمان در دور گروهی رقابت های خود در لیگ برتر و در جدولی که هفت تیم در آن حضور داشتند با کسب 15 امتیاز در رده چهارم جدول گروه خود قرار گرفت.

نظرات

نظر دهید