شکاف عالی بین مس شهربابک و رقیبان در لیگ دو

شکاف عالی بین مس شهربابک و رقیبان در لیگ دو

مس شهربابک امیدهای زیادی برای صعود به لیگ دسته اول کشور دارد.

به گزارش کرمان ساکر، دیشب در هفته شانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور، تیم فوتبال مس شهربابک موفق شد با دو گل میلاد مهر تهران را در خارج از خانه شکست بدهد تا با واریز سه امتیازی دیگر به حساب صدرنشینی خود، جایگاهش را در بهترین نقطه جدول مستحکم تر کند.

مس شهربابک اکنون با 10 پیروزی، 5 تساوی و یک شکست، به شکلی مقتدرانه در صدر جدول گروه دوم قرار گرفته و با 35 امتیاز توانسته امنیت بالایی در جدول برای خود ایجاد کند.

پایین تر از مس شهربابک، تیم نفت امیدیه با 29 امتیاز و یک بازی کمتر قرار دارد اما مسی ها با رده های بعدی، شکاف بسیار خوبی ایجاد کرده اند و 10 امتیاز با تیم شاهین بندرعامری فاصله دارند. این اختلاف امتیاز مطمئنا در ادامه فصل به مدد وحید رضایی و شاگردانش خواهد آمد و آن‌ها می توانند با خیال آسوده تر و اعتماد به نفس بالایی در ادامه بازی های لیگ دو ظاهر شوند تا شاید استان هشت، فصل آینده در لیگ دسته اول از شهربابک یک تیم جدید داشته باشد.

نکته مهم در نتایج مس شهربابک، بهترین آمار در فاز هجومی و دفاعی است که در اختیار تیم وحید رضایی قرار گرفته؛ مس 24 گل به ثمر رسانده و تنها 4 گل دریافت کرده تا از هر حیث، شایستگی کاملی برای صدرنشینی گروه داشته باشد.

نظرات

نظر دهید