امامعلی:‌ هنوز راه زیادی داریم و 10 بازی باقی مانده

به کسب سهمیه آسیایی امیدواریم

امامعلی:‌ هنوز راه زیادی داریم و 10 بازی باقی مانده

مهاجم تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: 10بازی دیگرباقی مانده و امیدوارم آخر فصل بتوانیم رتبه خوبی را کسب کنیم.

به گزارش کرمان ساکر؛ فراز امامعلی در مورد پیروزی مس رفسنجان مقابل سایپا در هفته بیستم لیگ برتر اظهار داشت: بازی سنگینی بود. سایپا تیم خیلی خوبی است اما حیف که جایگاه خوبی در جدول ندارد و دچار استرس شده، بازی با این تیم‌ها معمولاً سخت‌تر است چون انگیزه زیادی دارند که از انتهای جدول فاصله بگیرند. به همین خاطر ما هم فشارهایی را تحمل کردیم اما در نهایت توانستیم این بازی سنگین را با برد پشت ‌سر بگذاریم و خدا را شکر دو پله هم در جدول صعود کردیم.

وی در مورد اینکه آیا نتیجه یک بر صفر راضی کننده بود یا می‌توانستند گل‌های بیشتری هم بزنند، گفت: موقعیت‌های بیشتری داشتیم و بازی بیشتر دست ما بود ولی من نتیجه یک بر صفر را هم نتیجه خوبی می‌دانم.

مهاجم تیم مس رفسنجان در مورد اینکه این تیم در اولین سال حضورش در لیگ برتر به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بسیار نزدیک شده، گفت: هنوز راه زیادی داریم و 10 بازی دیگر باقی مانده، رقبای ما هم بازی دارند و باید شرایط حریفان را نیز ببینیم ولی با تلاش بازیکنان و کادر فنی به خصوص محمد ربیعی که وقت زیادی می‌گذارد و زحمت زیاد می‌کشد و همچنین کمک کادر مدیریتی به تیم، همه چیز دست به دست هم داده که بتوانیم این شرایط را در اولین سال حضور در لیگ برتر داشته باشیم. باید همین روند را ادامه بدهیم. الان هیچ اتفاقی نیفتاده، امیدوارم آخر فصل بتوانیم رتبه خوبی را در جدول به دست بیاوریم.

امامعلی در مورد اینکه به نظر می‌رسد مس رفسنجان به کسب سهمیه آسیایی نگاهی دارد، عنوان کرد: ما به همه چیز نگاه داریم. امسال شرایط جدول طوری است که هر کسی شایسته‌ باشد، تلاش بیشتری کند و وقت بیشتری بگذارد مزد زحماتش را می‌گیرد. ما از ابتدای فصل زحمات زیادی کشیدیم تا بتوانیم جایگاه خوبی کسب کنیم. به این موضوع خیلی امیدواریم و همه تلاش‌مان را هم به کار می‌گیریم. نتیجه دست خدا است و امیدوارم شرایط خوبی داشته باشیم که شرمنده مردم خونگرم رفسنجان نشویم.

وی در مورد بازی هفته بیست و یکم مس رفسنجان اظهار داشت:‌ نفت مسجدسلیمان از امتیاز میزبانی برخوردار است ولی ما در همه بازی‌ها برای سه امتیاز به زمین می‌رویم. امیدواریم که با دست پر از مسجدسلیمان خارج شویم و شرایط‌مان هم در جدول بهتر شود

نظرات

نظر دهید