مربی گل‌گهر: کیفیت خود را از ابتدای فصل نشان داده ایم

نمی‌خواهیم به تیم ‌مان فشار وارد شود

مربی گل‌گهر: کیفیت خود را از ابتدای فصل نشان داده ایم

مربی تیم فوتبال گل‌گهر گفت: کیفیت تیم ما از ابتدای فصل مشخص بوده و همگان اذعان داشتند گل‌گهر جزو تیم‌های خوب است.

به گزارش کرمان ساکر؛ جلال امیدیان پس از برتری دو بر صفر تیم گل‌گهر مقابل پیکان در نشست خبری اظهار داشت: به بچه‌های تیم تبریک می‌گویم که از دقیقه یک تا پایان بازی با تمرکز بسیار بالایی کار کرده و سختکوش بودند. روی هر توپی سخت‌گیری کردند. تمریناتی که در هفته گذشته انجام دادیم به بهترین شکل در زمین پیاده کردند. گل‌گهر با ارائه فوتبالی مقتدرانه  قابل احترام به پیروزی رسید.

وی افزود: باید به تیم پیکان هم خسته نباشید بگویم زیرا آنها هم امسال واقعا سخت‌کوشی خود را نشان داده‌اند . هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پیکان امروز به ما درس دادند. شاید به دلیل شکست ناراحت بودند اما در پایان بازی کنار امیر قلعه‌نویی آمده و این برد را در کنار رختکن به ما تبریک گفتند. این درس بزرگ برای فوتبال قطعا در ادامه راه به ما کمک می‌کند.

مربی گل‌گهر درباره صعود این تیم به رتبه چهارم جدول و نزدیک شدن به کسب سهمیه آسیا توضیح داد: کیفیت تیم ما از ابتدای فصل مشخص بوده و همگان اذعان داشتند گل‌گهر جزو تیم‌های باکیفیت بوده است. نتایج خوب‌مان انتظارها را بالا برد اما در ادامه راه مشکلاتی مثل اشتباهات داوری، بدشانسی‌ها و عدم تمرکز خودمان که جزئی از فوتبال است به وجود آمد.

امیدیان تصریح کرد: شانس در فوتبال خیلی مهم است  و ما هم بدشانسی‌هایی آورده ایم اما نگاه مان بازی به بازی است. گل‌گهر تیم نوپایی بوده که تازه به لیگ برتر آمده و نتایج ابتدای فصل هم انتظارها را بالاتر برد. وجود امیر قلعه‌نویی در این تیم هم به هر حال انتظارها را بالاتر می‌برد اما نشان داده‌ایم دنبال فوتبال مالکانه هستیم. بازی به بازی پیش می رویم. قطعا دنبال اتفاق‌های خوب هستیم اما دنبال این نیستیم به تیم فشار بیاید تا بار دیگر انتظارها بالا برود. اطمینان دارم فوتبال و نتیجه امروز در ادامه راه خیلی به ما کمک می‌کند

نظرات

نظر دهید